Uçaklı Doğu Karadeniz Batum Gürcistan Turu (Batum Konaklamalı)

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

 UÇAKLI 

 DOĞU KARADENİZ 

 BATUM GÜRCİSTAN TURU 

ORDU, GİRESUN, TRABZON, RİZE, UZUNGÖL, ÇAMLIHEMŞİN, ZİLKALE, PALOVİT ŞELALESİ, ŞENYUVA
AYDER YAYLASI, SULTAN MURAT YAYLASI, LUSTRA YAYLASI, KARESTER YAYLASI, UZUNGÖL

-------------------------------------------------------------------------

 ANTALYA | SAMSUN 

 SAMSUN | ANTALYA 

 DİREK UÇUŞ İMKANIYLA 

-------------------------------------------------------------------------

 İLK GÜN TERMAL OTEL 

 KONAKLAMALI 

 1 GECE BATUM KONAKLAMALI 

 Bölgenin En Seçkin Vadi ve 

 Yayla Otellerinde Konaklama İmkanı

-------------------------------------------------------------------------

 Ayder Yaylası 
 
Sultan Murat Yaylası 
 Lustra Yaylası 
 Karester Yaylası 

 Karadeniz'in En Güzel Yaylalalarını Görme İmkanı 

Yaylalarda Yöresel Yemekler Tatma İmkanı

-------------------------------------------------------------------------

Fırtına Deresinde Zipline, Dev Salıncaklar ve Rafting İmkanı
Çeçeva Haremtepe Çay Bahçeleri
Sümela Manastırı
Borçka - Karagöl
Batum|Gürcistan
Hepsi Bu Turda

 ANTALYA'DA EN ÇOK TERCİH EDİLEN 

 FİRMA OLMA GURURUYLA 

Bölgenin en donanımlı rehberleriyle fıkralarıyla eğlencesiyle tulumlu, horonlu, bol oksijenli 5 günlük bir macera sizleri bekliyor.

 DOP DOLU BİR 

 KARADENİZ RÜYASI 

- TARİHLER -

17 Haziran Pazartesi | 22 Haziran Cumartesi - Kurban Bayramında
01 Temmuz Pazartesi | 06 Temmuz Cumartesi
08 Temmuz Pazartesi | 13 Temmuz Cumartesi
15 Temmuz Pazartesi | 20 Temmuz Cumartesi
22 Temmuz Pazartesi | 27 Temmuz Cumartesi
29 Temmuz Pazartesi | 03 Ağustos Cumartesi
05 Ağustos Pazartesi | 10 Ağustos Cumartesi
12 Ağustos Pazartesi | 17 Ağustos Cumartesi
19 Ağustos Pazartesi | 24 Ağustos Cumartesi
26 Ağustos Pazartesi | 31 Ağustos Cumartesi
02 Eylül Pazartesi | 07 Eylül Cumartesi
09 Eylül Pazartesi | 14 Eylül Cumartesi
16 Eylül Pazartesi | 21 Eylül Cumartesi
23 Eylül Pazartesi | 28 Eylül Cumartesi
30 Eylül Pazartesi | 05 Ekim Cumartesi
07 Ekim Pazartesi | 12 Ekim Cumartesi
14 Ekim Pazartesi | 19 Ekim Cumartesi

---------------------------------------


5 GECE Y.P. KONAKLAMA

5 Gece /  6 Gün

Kişi Başı

 17.499₺ 

 TÜM KARTLARA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT İMKANI 

Turlarımız kademeli fiyat artışı gösterebilir

Koltuk numaraları rezervasyon sırasına göre verilmektedir.

 Alanya bölgesinden yeterli kişi sayısına ulaşılmaması durumunda acenta tranfer sağlayamaz. Misafirin turunu iptal edebilir.

Bu program size uymadıysa uçaklı programı incelemek için Tıklayınız...


 ÖNEMLİ 
1- Yurt dışı giriş çıkışlarında Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartı ile giriş yapılan ülkelerde yeni tip çipli kimlik kartı olmak zorundadır ve tüm yaş gruplarındaki kişilerin kimliklerinde resim olması zorunludur. (Bebek ve çocuklar dahildir.)

2- Anne ya da babası yanında olmayan 18 yaşından küçük misafirlerimizin yurt dışına seyahat edebilmesi için yasal vasilerinin her ikisi yanında değilse her ikisinden de, eğer yanında annesi var ise babasından, babası yanındaysa annesinden noter onaylı tebliğ/muvaffakatname alması zorunludur. Aksi takdirde çıkış işlemi yapamaz.

3- Yurt dışı giriş çıkışlarında pasaport ile giriş yapılan ülkelerde de pasaportlarda ve kimliklerde resim olması önem arz etmektedir. (Bebek ve çocuklar dahildir.)

​4- Koltuk numaraları rezervasyon sırasına göre verilmektedir.

Batum çıkış harç ücreti 150₺'dir. (Değişiklik Gösterebilir)

Tur Programı

1. Gün: Antalya - Çarşamba Havalimanı - Fatsa Termal

Tur günü sabahı sizleri belirtilen noktalardan alarak Antalya havalimanına geçiyoruz.(Ya da kendi imkanlarınızla havalimanına geliyorsunuz, havalimanında buluşuyoruz.) (Havalimanına kendi imkanları ile gelen transfer kullanmayan misafirler dönüş yolculuğunda transfer kullanma hakkı bulunmamaktadır)

Sunexpress havayollarıyla 17:10'da Samsun Havlimanına uçuyoruz. Samsun'a indikten sonra bizi bekleyen aracımızla buluşarak konaklamak üzere otelimize geçiyoruz. Otelimize varışımızla birlikte dileyen misafirlerimiz termal otelimizin imkanlarından faydalanabilirler. olası bir uçak rötar drumunda termal imkanlardan faydalanma imkanımız bulunmamaktadır. Konaklama otelimizdedir.

"Olası rötarlardan firmamız sorumlu değildir"

Konaklama Oteli - Fatsa Termal & Spa Otel ( Sarmaşık Kaplıcası ) ( Akşam yemeği ve sabah kahvaltısı dahil )

 

2. Gün: Ünye - Ordu - Giresun - Trabzon - Sümela Manastırı - Sürmene - Sultan Murat Yaylası

Otelde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından fındık bahçeleri arasından - Ünye üzeri Ordu'ya ulaşıyoruz. Bir rivayete göre çok eski zamanlarda Ordu'da tarihin en acımasız ve Savaşçı Amazon Kadınları'nın yaşadığına inanılır. Karadeniz'in en güzel illerinden biri olan , adına türküler yakılan Ordu'da muhteşem Karadeniz ve Ordu manzarasını izleyebilmek için denizden 450 metre yükseklikte bulunan Boztepe'ye teleferik ile çıkıyoruz.(extra) Burada eşsiz Ordu manzarası eşliğinde kahvelerimizi içip fotoğraf çekimlerimizi yaptıktan sonra bizi bekleyen aracımızla buluşup fındık ve fındık ürünleri alışverişimizi gerçekleştiriyoruz. Giresun'a doğru hareket ediyoruz. Karadeniz'in tek adası olan Giresun Adasını panaromik görüp Giresun merkezde kısa bir fotoğraf molası veriyoruz. Sonrasında Akçaabat'a hareket ediyoruz ve Burada alacağımız meşhur Akçaabat köfte menülü öğle yemeğimizin rotamızı Altındere Milli Parkına çeviriyoruz. Altındere Milli Parkı içine girdiğimizde muhteşem vadi içerisinde ilerlerken manzara karşısında büyüleneceksiniz. Altındere vadisine hakim Karadağ’ın eteklerinde sarp bir kayalık üzerine kurulmuş olan Sümela Manastırı, halk arasında "Meryem Ana" adı ile anılır. Vadiden yaklaşık 300 metre yükseklikte bulunan yapı, bu konumuyla manastırların şehir dışında, ormanlarda, mağara ve su kenarlarında kurulma geleneğini sürdürmüştür ve Sürmene'de mola vererek dünyaca ünlü Sürmene bıçakları hakkında da bilgi alıp, bıçak alışverişimizi yaptıktan sonra, ülkemizde ki 2 harften oluşan ve Trabzon'nun doğu tarafındaki son ilçesi olan Of üzerinden Solaklı Vadisine doğru dönüyoruz ve Uzungöl'e doğru eşsiz bir manzarada ilerliyoruz. Dernekpazarı - Çaykara üzerinden Sultan Murat Yaylasına çıkıyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizdedir.

Konaklama Oteli - Taşkın Hotel ( Akşam yemeği ve sabah kahvaltısı dahil )

3. Gün: Uzungöl - Lustra ve Karester Yaylası - Çayeli - Batum-Gürcistan

Otelde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından  Uzungöl'e doğru hareket ediyoruz. 1586 yılında Rumca “Saraho” ismi ile bilinmektedir. Tarihin belli bir döneminde ‘Şerah’ adıyla bilinirken meydana gelen bir doğal afet sonrasında Solaklı Deresi’nin önü kapanır, böylelikle uzun bir göl oluşur. Bu doğal güzellik o tarihten bu yana ‘Uzungöl’ olarak anılmaktadır. Burada önce öğle yemeğimizi aldıktan sonra alacağımız serbest zamanda göl kenarında yapacağımız yürüyüşün ardından bizi bekleyen minibüslerimizle buluşarak Lustra ve Karaster Yaylasına çıkıyoruz. Tam bir yayla ile burada karşılacaksınız. Burada yapacağımız yürüyüşlerin ardından muhteşem sütlacından yiyip tazecik sütlerden içtikten sonra panaromik olarak Uzungöl'ü de fotoğraflayıp , göl kenarında alacağımız serbest zamanın ardından Minibüslere binerek Of üzeri Rize’ye hareket ediyoruz. Rize'ye vardığımızda Rize bezi hakkında bilgi almak üzere Tekpa Rize bezlerine uğruyoruz. Burada dokuma hakkında bilgi alıp klimalı gömleklerden, yöresel şalvarlardan, baş bantlarından kendimize ve hediyelik olarak aldıktan sonra,Rize Bezleri alışverişlerimizin ardından Trabzon’a has olan Telkari Sanatının örneklerini görebileceğimiz telkari gümüş mağazası’na uğruyoruz. Trabzon hasırı, kazaziye gibi yöreye has takılar ve yapımları hakkında bilgi alıp alışverişlerimizi yaptıktan sonra Çayeli’nde bizleri bekleyen minibüslerimizle meşhur Çeçeva Haramtepe Çay Bahçeleri'ne çıkıyoruz. (Extra) Burada yöresel kıyafetler, makas ve sepetlerle çay bahçelerinde fotoğraf çekme imkanımız oluyor. Daha sonra Batum'a çıkmak üzere Türkiye - Gürcistan sınırımızı oluşturan Sarp Sınır Kapısına hareket ediyoruz. pasaporta ihtiyaç olmadan sadece çipli kimliklerimizle Gürcistan-Batum'a geçiyoruz. Karadeniz sahili boyunca güzel deniz manzaralarıyla ilerleyerek Batum'da konaklama yapacağımız otelimize geçiyoruz. Dileyen misafirlerimiz Casino’da şanslarını deneyebilirler, isteyen konuklarımızda şehrin kendinden en çok söz ettirdiği, ışıl ışıl rengarenk aydınlatılmış yapılarının gece görüntüsünü ve bulvarda yapılan MÜZİKLİ, IŞIKLI, SU GÖSTERİSİ’ni izlemeye gidebilirler. Işıklar Şehrinde  bu görsel şovları seyrederek bol bol fotoğraf çekebilirler. 

Konaklama Oteli - EUPHORIA HOTEL BATUMI ( Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil )


 ÖNEMLİ 
1- Yurt dışı giriş çıkışlarında Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartı ile giriş yapılan ülkelerde yeni tip çipli kimlik kartı olmak zorundadır ve tüm yaş gruplarındaki kişilerin kimliklerinde resim olması zorunludur (çoçuk-bebek dahil)

2- Anne ya da babası yanında olmayan 18 yaşından küçük misafirlerimizin yurt dışına seyahat edebilmesi için yasal vasilerinin her ikisi yanında değilse her ikisinden'de, eğer yanında annesi var ise babasından babası yanındaysa annesinden noter onaylı tebliğ/muvafakatname alması zorunludur. Aksi takdirde çıkış işlemi yapamaz.

3- Yurt dışı giriş çıkışlarında pasoport ile giriş yapılan ülkelerde de pasoportlarda ve kimliklerde resim olması önem arz etmektedir çocuklar dahil.

​4- Koltuk numaraları rezervasyon sırasına göre verilmektedir.

Batum çıkış harç ücreti 150₺'dir. (Değişiklik Gösterebilir)

4. Gün: Batum - Gürcistan - Borçka - Karagöl

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından Batum turumuza başlıyoruz. Batum, Karadeniz ve Hazar Denizi arasında uzanan Gürcistan'nın Özerk Cumhuriyeti Acaranın başkenti olarak bilinen Karadeniz kıyısındaki liman şehridir. Mimarisi, Batum Bulvarı ve sahili ile bizi kendisine hayran bırakacak olan bu liman kenti gezmeye başlıyoruz. Roma suru olan ve MS. 1.yy da yapılmış olan Gonio Kalesinin surlarını gördükten sonra şehir içine geçiyoruz ve Ters Ev, Avrupa Meydanı, Media Anıtı, Poseidon Heykeli, Alfabe Kulesi, şehrin kalbinin attığı Batum Bulvarı, teleferik, Ali ve Nino heykeli gezeceğimiz, göreceğimiz yerler arasında. Ali ve Nino heykeli heykeltraş Tamara Kvesitadze tarafından hareketli ve çelikden yapılmış 8 metre yüksekliğinde bir heykeldir. Kavuşamayan iki sevgiliyi anlatmaktadır. Azerbeycanlı yazar Kurban Said'nin romanından uyarlanarak tasarlanmıştır. Batum sokaklarını keyifle gezdikten sonra Sarp sınır kapısına geri dönüyoruz. Dileyen misafirlerimiz free shop dan alışverişlerini yapabilir. Sarp tarafında bizi bekleyen aracımızla buluşup Artvin'nin Borçka ilçesine doğru ilerliyoruz. Hopa üzerinden Cankurtaran dağlarını geçerek ilerleyeceğimiz yolun ardından Çoruh nehrinin ikiye böldüğü ilçe Borçka'ya geliyoruz. Burada bizi bekleyen minibüslerimize binerek muhteşem manzaralar eşliğinde 45 dakikalık bir yolun ardından saklı cennet Karagöl'e ulaşıyoruz. 1.800 lü yıllarda Klaskur yaylasının yakınında bulunan bir tepenin toprak kayması sonucu oluşan göl kenarında keyifli bir yürüyüş yapacağız. Yürümek istemeyen misafirlerimiz gölde bulunan renkli kayıklarla göl sefası da yapabilirler. Muhteşem yansımaları , yeşilliği ile içiniz huzur dolacak. Daha sonra Karagöl'den ayrılarak Borçka merkezde bulunan aracımızla buluşup, konaklamak üzere Fırtına Vadisi'nde bulunan muhteşem manzaralı otelimize geçiyoruz. Bu akşam otelimizde tulum eşliğinde horon gecesine katılıyoruz ve muhteşem kemençe sesiyle kulaklarımızın pasını siliyoruz.

Konaklama Oteli : Oris Green Otel - ( Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil )

5. Gün: Çamlıhemşin - Fırtına Deresi - Zipline - Ayder Yaylası - Gelintülü Şelalesi - Kavrun Yaylası - Zilkale - Palovit Şelalesi - Çinçiva Köyü

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından Çamlıhemşin'e doğru hareket ediyoruz. Çamlıhemşin Fırtına Deresi'nde Zipline yapıyoruz. Fırtına Vadisinde "Zipline"nin tadını çıkarırken adrenalin dolu dakikalar yaşanıyor. 75 metre yükseklikte, 160 metre uzunluktaki alanda misafirler doğal güzellikleri yukarıdan görme imkanı buluyor. Dileyen misafirlerimizle, minibüslerle (extra) olarak yayla turlarımıza katılıyoruz. Ayder Yaylası'na çıkıyoruz. Zengin Flora ve Faunası, binbir derde deva Kaplıcaları ile meşhur Ayder Yaylası Türkiyenin en meşhur yaylası olup, bölgenin en çok tercih edilen turizm destinasyonu haline gemiştir. 1350 Metre yüksekliğinde kurulu Ayder Yaylası Kaçkar Dağları tırmanışlarının başlangıç noktasında yer almaktadır. Burada kartpostallık resimlerimizi çekinip mis gibi yayla havası aldıktan sonra araçlarımız ile misafirlerimizi Gelintülü Şelalesi'nin yanına indiriyoruz. 1350 Metre uzunluğunda olan, görüntüsü itibariyle gelin tülüne benzediğinden bu isimle anılan Gelintülü Şelalesi Türkiyenin en uzun şelaleleri arasında yer almaktadır. Burada geçirdiğimiz hoş vakitlerden sonra Kavrun Yaylası'na gidiyoruz. Kaçkar dağlarının ana zirvesine giriş kapısı olan ve Kaçkar büyük buzuldan beslenerek Fırtına vadisene koşarak inen muhteşem manzaralı Karadeniz Yaylalarının en populer ve en kalabalık yaylalarından olan Kavrun yaylasında bir mola veriyoruz. Çay-kahve-yemek ihtiyaçlarımızın yanında Sütlaç keyfi de yaparak giderebileceğimiz çok seçenekli Kavrun yaylasında bol bol fotoğraf çekiniyoruz. Kavrun Yaylasından tekrar Ayder Yaylasına dönüyoruz.Yaylanın içinden geçerek Horon düzüne geliyoruz. Burada bizler coşkuyla oynayan horon halkaları karşılıyor. Ardından Ayder Yaylasında serbest zamanımız oluyor. Serbest zaman sonrası dileyen misafirlerimizle aracımıza binerek bölgenin en dikkate değer eserlerinden birisi, ilçe merkezinin 15 kilometre güneyinde, Fırtına Deresi’nin batı yamaçları üzerine kurulu olan Zilkale, asırlardır Doğu Karadeniz ormanlarını gürül gürül akan sularıyla besleyen muhteşem kaynak Palovit Şelalesi, Çinçiva Köyü, Sevdaluk dizisinin çekildiği Fırtına Deresi'nde bulunan taş köprüde fotoğraf molası veriyoruz. Daha sonra konaklamak üzere otelimize geçiyoruz.

Konaklama Oteli - Hanedan Otel ( Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil )

6. Gün: Sürmene - Atatürk Köşü - Ordu - Çarşamba Havalimanı - Antalya

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından Sürmeneye hareket ediyoruz ve burada Çay Fabrikası'nı ziyaret ediyor ve Çay Alışverişi sonrasındaTrabzon'a doğru ilerliyoruz. Trabzon merkezdeki mimarisi ve bahçesi ile bizi kendine hayran bıraktıracak olan Atatürk Köşküne geçiyoruz. Trabzon’a hakim Soğuksu sırtlarında, çam ormanları içinde yer alan bina, Kostantin Kabayanidis tarafından 1890 yılında yazlık olarak yaptırılmıştır. Avrupa ve Batı Rönesans mimarisinin etkilerini taşıyan binada büyük ve gösterişli Avrupa simgeleri kullanılmıştır. Köşkün dış cephesi taş işçiliği göstermekte olup, iç cephesi Bağdadî tekniğindedir. Hayranlıkla gezeceğimizin binanın bahçesinde de bol bol fotoğraf çekimlerimizi yaptıkdan sonra öğle yemeğimizi almak üzere Akçaabat'a geliyoruz ve öğle yemeğimizi burada serbest zaman esnasında alıyoruz sornasında dönüş yoluna geçiyoruz. Akçaabat - Giresun - Ordu üzeri Çarşamba havalimanına ulaşıyoruz. 19:20 Sunexpress Samsun - Antalya uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Burada bizleri bekleyen aracımızla buluşarak sizleri alınış noktalarınıza bırakarak başka turlarda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

------------------------------------------------------------

ANTALYA İÇİN DURAK NOKTALARIMIZ  
Aspendos Kavşagı Koçtaş Magazası(Doğuya Giderken Önü) (Batıya Giderken Karşısı)
Meydan PTT (Doğuya Giderken karşısı) (Batıya Giderken önü)
Mevlana BP (Doğuya Giderken karşısı) (Batıya Giderken önü)
Mark Antalya (Doğuya Giderken Önü Otobüs Durağı) (Batıya Giderken Karşısı Bilgehan Otel Önü)
İl Sağlık Önü
5M Migros Avm Önü Otobüs Duragı
İl Jandarma(Batıya giderken) Akdeniz Üniversitesi Meltem Kapısı (Doğuya giderken)
Kepez Belediyesi Kavşağı Çevreyolu
Özdilek Avm  (Doğuya Giderken Önü) (Batıya Giderken Karşısı)
100. Yıl Samanyolu Pastanesi(Doğuya Giderken Karşısı) (Batıya Giderken Önü)
Aksu Pınarlı Kavşagı Petrol Ofisi (Batıya Giderken)
Aksu BP Petrol Sedir Restorant (Doğuya Giderken)

SERİK İÇİN DURAK NOKTALARIMIZ 
Öğretmen Evi
Genpa Kavşağı
Sanayi Kavşağı
Otogar Kavşağı

MANAVGAT İÇİN DURAK NOKTALARIMIZ 
Side Total Kavşağı
İbrahim Sözen Gençlik Merkezi
Lisinya Ofis Önü
Çarşı Burger King (Batıya Giderken) Çarşı Ziraat Bankası (Doğuya Giderken)

ALANYA İÇİN DURAK NOKTALARIMIZ 
Alanyum Avm
25 Metrelik Yol Kapanan Süvari Mağazası
Başkent Hastahanesi
Hal Kavşağı Madam Coco
Otogar Kavşağı Belediye Mezarlığı Çevre Yolu Üzeri
Konaklı Işıklar
Avsallar Işıklar
Okurcalar

(TUR ÇIKIŞ GÜNÜNDEN 24 SAAT ÖNCESİNDE KURULACAK OLAN WHATSAP GRUPLARIMIZDAN ALINIŞ SAATLERİ NET OLARAK BİLDİRİLMEKTEDİR)

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Gidiş dönüş Antalya-Samsun uçak bileti
 • 5 gece otel konaklaması
 • Otellerde alınan sabah kahvaltısı ve akşam yemeği
 • Rehberlik hizmeti
 • Seyahat sigortası
 • Antalya Havalimanı Ulaşım

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • İlk gün sabah kahvaltısı
 • Tur boyu öğlen yemekleri
 • Çeçeva çay bahçeleri ya da Ağaran Şelalesi minibüs ücreti 250₺
 • Borçka - Karagöl minibüs ücreti 350₺
 • Kavrun Yaylası, Zilkale Palovit Şelalesi, Sevdaluk Köprüsü Minibüs Ücreti 600₺
 • Lustra ve Karester Yaylası Minibüs Ücreti 350₺
 • Sümela Manastırı giriş ücreti ( Müze Kart Geçerlidir )
 • Ören ve Müze yerleri giriş ücreti
 • Batum - Gürcistan çıkış işlemleri için harç ücreti - 150₺ (değişiklik gösterebilir)
 • Batum içi ulaşım 300₺

Fiyatlar

TarihMüsaitlikİki Kişilik Odada
Kişi Başı
Tek KişiEk Yatak1. Çocuk2. ÇocukTaksitler
01.07.2024Müsait17.499,00 TL21.999,00 TL17.499,00 TL0 - 2 Yaş 3.499,00 TL
3 - 11 Yaş 12.999,00 TL
0 - 2 Yaş 3.499,00 TL
3 - 11 Yaş 12.999,00 TL
Taksitler »
08.07.2024Müsait17.499,00 TL21.999,00 TL17.499,00 TL0 - 2 Yaş 3.499,00 TL
3 - 11 Yaş 12.999,00 TL
0 - 2 Yaş 3.499,00 TL
3 - 11 Yaş 12.999,00 TL
Taksitler »
15.07.2024Müsait17.499,00 TL21.999,00 TL17.499,00 TL0 - 2 Yaş 3.499,00 TL
3 - 11 Yaş 12.999,00 TL
0 - 2 Yaş 3.499,00 TL
3 - 11 Yaş 12.999,00 TL
Taksitler »
22.07.2024Müsait17.499,00 TL21.999,00 TL17.499,00 TL0 - 2 Yaş 3.499,00 TL
3 - 11 Yaş 12.999,00 TL
0 - 2 Yaş 3.499,00 TL
3 - 11 Yaş 12.999,00 TL
Taksitler »
29.07.2024Müsait17.499,00 TL21.999,00 TL17.499,00 TL0 - 2 Yaş 3.499,00 TL
3 - 11 Yaş 12.999,00 TL
0 - 2 Yaş 3.499,00 TL
3 - 11 Yaş 12.999,00 TL
Taksitler »
05.08.2024Müsait17.499,00 TL21.999,00 TL17.499,00 TL0 - 2 Yaş 3.499,00 TL
3 - 11 Yaş 12.999,00 TL
0 - 2 Yaş 3.499,00 TL
3 - 11 Yaş 12.999,00 TL
Taksitler »
12.08.2024Müsait17.499,00 TL21.999,00 TL17.499,00 TL0 - 2 Yaş 3.499,00 TL
3 - 11 Yaş 12.999,00 TL
0 - 2 Yaş 3.499,00 TL
3 - 11 Yaş 12.999,00 TL
Taksitler »
19.08.2024Müsait17.499,00 TL21.999,00 TL17.499,00 TL0 - 2 Yaş 3.499,00 TL
3 - 11 Yaş 12.999,00 TL
0 - 2 Yaş 3.499,00 TL
3 - 11 Yaş 12.999,00 TL
Taksitler »
26.08.2024Müsait17.499,00 TL21.999,00 TL17.499,00 TL0 - 2 Yaş 3.499,00 TL
3 - 11 Yaş 12.999,00 TL
0 - 2 Yaş 3.499,00 TL
3 - 11 Yaş 12.999,00 TL
Taksitler »
02.09.2024Müsait17.499,00 TL21.999,00 TL17.499,00 TL0 - 2 Yaş 3.499,00 TL
3 - 11 Yaş 12.999,00 TL
0 - 2 Yaş 3.499,00 TL
3 - 11 Yaş 12.999,00 TL
Taksitler »
09.09.2024Müsait17.499,00 TL21.999,00 TL17.499,00 TL0 - 2 Yaş 3.499,00 TL
3 - 11 Yaş 12.999,00 TL
0 - 2 Yaş 3.499,00 TL
3 - 11 Yaş 12.999,00 TL
Taksitler »
16.09.2024Müsait17.499,00 TL21.999,00 TL17.499,00 TL0 - 2 Yaş 3.499,00 TL
3 - 11 Yaş 12.999,00 TL
0 - 2 Yaş 3.499,00 TL
3 - 11 Yaş 12.999,00 TL
Taksitler »
23.09.2024Müsait17.499,00 TL21.999,00 TL17.499,00 TL0 - 2 Yaş 3.499,00 TL
3 - 11 Yaş 12.999,00 TL
0 - 2 Yaş 3.499,00 TL
3 - 11 Yaş 12.999,00 TL
Taksitler »
30.09.2024Müsait17.499,00 TL21.999,00 TL17.499,00 TL0 - 2 Yaş 3.499,00 TL
3 - 11 Yaş 12.999,00 TL
0 - 2 Yaş 3.499,00 TL
3 - 11 Yaş 12.999,00 TL
Taksitler »
07.10.2024Müsait17.499,00 TL21.999,00 TL17.499,00 TL0 - 2 Yaş 3.499,00 TL
3 - 11 Yaş 12.999,00 TL
0 - 2 Yaş 3.499,00 TL
3 - 11 Yaş 12.999,00 TL
Taksitler »
14.10.2024Müsait17.499,00 TL21.999,00 TL9.999,00 TL0 - 2 Yaş 3.499,00 TL
3 - 11 Yaş 12.999,00 TL
0 - 2 Yaş 3.499,00 TL
3 - 11 Yaş 12.999,00 TL
Taksitler »

Yorumlar

4.3 Çok İyi
Bu tur için toplam puanınız
Tur ne kadar eğlenceliydi?
Rehberler ne kadar ilgiliydi?
Oteller / yemekler nasıldı?
Tur güzergahı nasıldı?
Hüseyin ünal
Her şey çok güzeldi teşekkürler Lisinya tur ailesi
04.12.2023
Bu tur için toplam puanınız
Tur ne kadar eğlenceliydi?
Rehberler ne kadar ilgiliydi?
Oteller / yemekler nasıldı?
Tur güzergahı nasıldı?
Fadime başar
31 temmuz uçaklı doğu karadeniz turuna katıldım. Tur genel olarak keyifli geçti. Tur rehberimiz Ömer Bey bilgili, sempatik, hoşsohbet ve enerjik biri. Buyukle büyük kucukle küçük oldu cana yakin sanki bizleri yıllardır taniyornus gibi hepimizin gönlünü kazandı gezdigimiz yorelerle ilgili fıkralar ve anılar anlataran bazen güldürdü bazen duygulandırdı tur boyunca verilen programlara dakika dakika uyum sağladı Gezi boyunca verdiği bilgiler ve zamanı etkin kullanıp çoğu yerde  uzun süreler boyunca sıra bekletmediği için çok teşekkür ederim. Tur programıyla ilgili turun ilk günü uçak rötar yaptığı için termal otele girişimiz geç oldu ve termal havuzu kullanamadık. Bununla ilgili bir düzenleme yapılır iyi olur uçak biletleri erken saate alınırsa bizden sonra gidecek misafirlerin memnuniyeti için iyi olur kanatindeyim Ayrıca acentanin Sümela Manastır' ına ayırdığı zaman yetersizdi Sümela' ya ayrılan süre biraz daha uzun olabilirdi dönüş uçağına yetisecegimiz için mutlaka erken ayrılmak zorundaydık acentadan su isteğimiz olabilir müşteri memnuniyeti açısından dönüş biletini Trabzon hava alanından alınırsa sumeleya biraz daha fazla zaman ayrılmış olur Onun dışında kaldığımız oteller ve yayla evleri güzel temiz sabah kahvaltisi ve akşam yemekleri güzeldi ayrıca kaptanımız Mustafa beye de çok teşekkür ederim Ömer Bey' in rehberlik edeceği diğer turlarada katılmak isterim Lisinya tura teşekkür ederim
09.08.2023
Bu tur için toplam puanınız
Tur ne kadar eğlenceliydi?
Rehberler ne kadar ilgiliydi?
Oteller / yemekler nasıldı?
Tur güzergahı nasıldı?
Fadime başar
31 temmuz 5 agustos uçaklı Karadeniz turunuza katıldım turumuz gayet güzel geçti oncelikle rehberimiz Ömer beye ve kaptanımız Mustafa beye çok teşekkür ederim Rehberimiz Ömer bey çok sabırlı güler yüzlü neşeli biriydi buyukle büyük kucukle küçük oldu hepimizin gönlünü kazandı tur biyunca gideceğimiz yerlerde ilgili bilgiler verdi tur boyunca yörelere sit anilar ve fıkralar anlatarak bazen güldürdü bazen duygulandırdı Tur boyunca verilen saatlere dakika dakika uydu.ozellikle bilet gişelerinde bizleri hiç bekletmedi öncede gidip biletlerimizi aldı Sadece Sümela manastırinda zaman kısıtlıydı merdivenlerle inip çıkmak zamanimizi alıyordu turda yaslilarmiz ve çocuklarımız da vardı Bunun haricinde herşey mükemmeldi kaldığımız oteller ve yayla evleri temiz ve ferah kahvaltıları ve yemekleri güzeldi Acentadan su isteğimiz olabilir dönüş biletini Trabzon havalimanından alınarak sumela manastırinda geçirilen zaman daha uzun olabilirdi misafir memnuniyeti açısından Ömer Bey'in rehberliğinde birdahaki turlara katılmak isterim Lisinya tura teşekkür ederim
09.08.2023
Bu tur için toplam puanınız
Tur ne kadar eğlenceliydi?
Rehberler ne kadar ilgiliydi?
Oteller / yemekler nasıldı?
Tur güzergahı nasıldı?
Fadime başar
31 temmuz 5 Ağustos dogu karadeniz turunuza katıldım tur genellikle guzel ve eğlenceli geçti oncelikle rehberimiz Ömer karci ve kaptanımız Mustafa beye gezimiz boyunca bizlere anlayisli hoşgörülü davrandıkları için tesekkur ederim rehberimizin pratik ve dinamik olması bilet gişe kuyruklarında bizleri bekletmeden önceden gidip biletleri alıp bizlere dağıtması takdire değerdi tur programına gelince ilkgun Antalya'dan cikisimiz ve uçağın rotar yapmasiyla samsuna geç vardık oradan Terme termal otele varmamız akşam saat 10 oldu otelin imkanlarından yararlanamadik dolayısıyla bir gününüz boşa gitti bununla ilgili bir düzenleme yapılırsa bizden sonraki turlar için daha iyi olur kanaatindeyim (mesela öğle saatlerinde uçuş gerçekleşse ve otele erken varilsa) Ayrıca Sümela manastırı için verilen süre çok kısıtlı sumeleya cikip inmek zaten çok zor ve manastırın içi doya doya gezilmiyor buraya biraz daha fazla zaman ayrılmalı kanatindeyim tura katilan misafirlerin içinde yaşlı olan zor yürüyen ler var bunlar dikkate alınmalı birde trabzondan samsun hava alanına gelmek için 4.5 saat otobüs yolculuğu sürüyor dönüşte Trabzon havalimanı tercih edilirse müşteri memnuniyeti daha iyi olur kanatindeyim uzun yolculukta sıkıntı yaşayanlar olabilir Geçen yıl uçaklı gab turunuza katıldım ve çok memnun kaldığım için tekrar sizi tercih ettim bir dahaki turlarinizda görüşmek üzere
08.08.2023
Bu tur için toplam puanınız
Tur ne kadar eğlenceliydi?
Rehberler ne kadar ilgiliydi?
Oteller / yemekler nasıldı?
Tur güzergahı nasıldı?

Uçaklı Doğu Karadeniz Batum Gürcistan Turu (Batum Konaklamalı) Hakkındaki Düşünceleriniz

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?

Ad Soyad

Tur Hakkındaki Yorumunuz

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme ve Vize Bilgileri


Gezimiz 5 gece otel konaklamalıdır. Rehberimiz misafirlerin huzuru, güveni ve programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir. Turumuz uçak, otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez. Tur içeresinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda lisinyatur.com'un sorumluluğu yoktur. Bu turun hareketi için minimum katılımcı sayısı 30 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 20 Gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı lisinyatur.com'da saklıdır. En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar. Fiyatlarımıza Kdv dâhildir.

"T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı'na ve Yerel Belediyelere bağlı olarak hizmet veren tesis, müze ve ören yeri gibi işletmelerin tadilat, bakım, restorasyon ve bilumum çalışmalar sebebiyle kapalı olması sebebiyle ziyaret edilememesi durumunda  lisinyatur.com'un her hangi bir sorumluluğu yoktur."

ULAŞIM ARAÇLARIMIZ

>Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.

OTOBÜSLER: (29 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)

* MERCEDES Travego/Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz)

* NEOPLAN Cityliner/Tourliner 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz.)

* MITSUBISHI Safir 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir

* OTOKAR Doruk 39+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)

MIDIBUSLER: (17 - 28 Kişi Sayılarında Kullanılır)

* ISUZU TURKUAZ vb Araç Tipleri 27 + 1 veya 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

MINIBUSLER: (16'ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır)

* VW VOLT 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

* VW VOLT EL 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

* MERCEDES SPRINTER 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

* MERCEDES SPRINTER EL 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.


Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
Antalya - Serik - Manavgat - Alanya
Tur Hareket Tarihleri: 01, 08, 15, 22, 29 Temmuz • 05, 12, 19, 26 Ağustos • 02, 09, 16, 23, 30 Eylül • 07, 14 Ekim

İptal Şartları

PAKET TUR SÖZLEŞMESİ

İptal ve değişiklik şartları tur programımızın ayrılmaz bir parçasıdır ve turumuzu satın alan tüm misafirlerimiz iş bu İptal, iptal ve değişiklik şartlarını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.                                                                               

Madde1: Acente, gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen turun başlamasına veya devamına engel teşkil eden; kesin kayıtların gerekli yolcu sayısına ulaşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar ile bu ve benzeri tüm mücbir sebeplerden dolayı turu iptal edebilir veya erteleyebilir. Bundan dolayı acentenin bir sorumluluğu ve tazminat ödeme yükümlülüğü bulunmamaktadır. Bu gibi durumlarda Lisinya Tur misafirlerine 2 gün öncesinden haber vermekle yükümlüdür. Bu durumda tüketicinin herhangi bir tazminat hakkı yoktur.

Madde2: Misafirlerimiz Madde1 de belirtildiği gibi durumlarda Lisinya Tur’un belirlediği farklı bir tarihe seçim yapabilir, farklı bir tur rezervasyonuna bakiyesini aktarabilir ve/veya ücret iadesi talebinde bulunabilirler. İade talebinde bulunan misafirlerimize iade işlemi 14 gün içinde gerçekleştirilecektir. Bu süre iade talebinin acenteye ulaştığı tarihte başlar. Acente tarafından iade işleminin gerçekleşmesinden sonraki süreç banka kanallarından takip edilir.

Madde 3: Hizmetin başlamasına 60 gün kalaya kadar yapılan iptallerde, tüketiciye o ana kadar ödediği ücretinin tamamı iade edilir. Tüketici, turun başlamasından 59-31 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur bedelinin %25'ini, 30-15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur bedelinin %50'sini, 14-7 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur bedelinin %75'ini, 7 günden az bir süre kala ise tamamını Acente‘ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketicinin iptal taleplerinde geri ödemeler on dört (14) iş günü içinde yapılır. Bu gibi durumda beklenen süre konusunda tüketicinin tazminat hakkı yoktur.

Madde 4: Promosyonlu/İndirimli ürünlerde tüketici satın almış olduğu ürüne ait iptal-değişiklik hakkına sahip değildir.

 Madde 5: Kredi kartı, banka kartı veya havale/eft yolu ile yapılan ödemelerde iptal/iade tamamlanınca e-posta adresinize veya telefonunuza bilgilendirme mesajı gönderilir. Bu mesajı aldıysanız bankanıza ücret iadesi yapılmış demektir ancak iade edilen tutarın kartınıza yansıma süresi bankanıza bağlıdır. Kredi kartlarında 2-3 gün, hesap kartlarında 6-7 günü bulmaktadır.

Kredi kartı ile taksitli yapılan alışverişlerde ücret bankaya tek seferde ödenir. Ancak bankanız bu tutarı kredi kartınıza taksitli şekilde iade eder.

EK MADDE: (Erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur. İptal değişiklik bu gibi turlarda sadece erken rezervasyon sigortası alan misafirlerde olur.

Madde 6: Özel ürünlerde, tüketici, kendisinin veya birinci derecede akrabalarının tur dönemine denk gelen 10 günlük mutat iştigaline engel rahatsızlıklarını, tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi raporla veya ölüm halinde bunun belgelenmesi koşuluyla, hizmet için ödediği tutar kendisine iade edilir. Bu halde rapor ve belgeler hizmetin başlangıcından önce acentaya ibraz edilmesi gerekir.

Madde 7: Tüketicinin başlangıcını kaçırdığı hizmete iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda; Acente, Tüketici adına yapılmış tüm rezervasyon ve hizmetleri, hizmetin başlangıç tarihinden itibaren 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde Tüketiciye herhangi bir ücret iadesi yapılmaz.

Madde 8: Tüketici daha öncesinde rezervasyon yaptığı herhangi bir geziden kaydını mazeret gösterip farklı bir gezi tarihine kaydırmak isteyebilir. Lisinya Tur müsaitlik durumuna göre hareket ederek yardımcı olmaya çalışır. (Geçiş esnasında oluşan ve/veya oluşacak farklar ödenmek durumundadır.)

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.