Hakkımızda

Hakkımızda


Lisinya Tur Türkiye’nin turizm başkenti Antalya’nın Manavgat ilçesinde 2017 yılında bir aile şirketi olarak kurulmuş, faaliyetlerine başlamış ve kurulduğu günden bu yana hızlı bir büyüme ile tur sektöründe tercih edilen firmalar arasına adını altın harflerle yazmayı başarmıştır. Bunun ispatı her yeni tur organizasyonunu hasret gözlerle bekleyen onlarca mutlu misafiridir. Antalya’da gezginlerin ilk tercihi olan firmamız en uygun fiyatlara en iyi hizmeti veren, Türkiye’nin 7 bölgesine kültür turları düzenleyen, çatısı altında ki misafirlerine kendini özel hissettiren bir firma olma mutluluğu yaşamaktadır.

Misafir memnuniyetinin ve kaliteli hizmet anlayışının her şeyden önce geldiğine inanıyoruz.

Amacımız, popüler destinasyonlarla misafirlerimizi buluşturarak onların keyifli anlar yaşamasını sağlamak ve her zaman hizmet kalitemizi bir adım ileriye götürerek, misafirlerimizin tur keyfini tam anlamı ile almalarını sağlamaktır.

 

Diğer Tur Firmalarından Farkımız;

Misafirlerimiz %100 memnun kalır.

Neler beklendiğinin bilincindeyiz, işimizde uzmanız.

Sürekli gelişmeyi hedefledik yenilikçiyiz.

Aynı zamanda kültürlerimize bağlıyız.

Ekip olarak çalışır, ekip olarak başarı sağlarız. Misafirimizi mutlu ederiz.

Kaliteli ürün ve hizmetler ile misafirimize mutlu etmeye çalışırız.

Misafirimizin isteklerine kulak veririz onları dinleriz.

Güvenilirliğimiz ile anılmak isteriz.

Açık ve dürüst ilişkiler kurarız.

Adil rekabet ederiz.

Verdiğimiz sözlere bağlı kalırız.

 

Lisinya Tur, hizmet önceliklerinde yer alan, güvenli, konforlu ve huzurlu seyahate olanak sağlayan lüks otobüslerde, özel koltuklar, bilgisayar kontrollü klima ve iklim programlayıcısı, transfer görevlisi, seyahat esnasında ikram edilen soğuk-sıcak içecekler ve hafif menülerden oluşan zengin ikramları, en önemlisi, uzun yıllar direksiyon deneyimli profesyonel kaptan şoförleri ile misafirlerin unutamayacakları keyifli bir tatilin güvencesini sunmaktadır.

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.