Uçaklı İstanbul Turu

 Uçaklı İstanbul Turu 

Kız Kulesi, Kumkapı'da Eğlence, Haliç, Taksim, Dolmabahçe Sarayı, Sultan Ahmet Meydanı, Ayasofya, 
İstiklal Caddesi, Galata Kulesi, Eminönü Mısır Çarşısı,  Büyük Ada Turu

 Boğaz'da Tekne Turu, Nostaljik Adalar Turu 

 EĞLENCENİN KALBİ OLAN KUMKAPI’DA

YILBAŞI GALA GECESİ DAHİL 

 AVRUPA YAKASINDA 
 Konaklama Ayrıcalığı ile 

 - TARİH - 

31 ARALIK - 02 OCAK

2 Gece / 3 Gün, Kişi Başı  1900 

 Tüm kartlara 12  taksit, vade farksız  6  taksit imkanı 

TURLARIMIZ KADEMELİ FİYAT ARTIŞI GÖSTEREBİLİR.
Bu program size uymadıysa Otobüslü İstanbul Turuna   BURADAN   bakabilirsiniz. 

Tur Programı

1. Gün: Antalya - İstanbul

Sabah siz değerli misafirlerimizi önceden belirtilen duraklarımızdan alarak Antalya havalimanına geçiyoruz. Dileyen misafirlerimiz kendi imkanları ile havalimanına gelebilirler. Pegasus Havayolları ile 07:30'da Antalya - İstanbul uçuşumuz gerçekleşiyor. Havalimanında bizleri bekleyen aracımızla Boğaziçi Köprüsü'nden geçerek Beşiktaş'ta bulunan Dolmabahçe Sarayı'na geliyoruz. 19. yüzyılda Avrupa ve Osmanlı mimari stillerinin bir araya getirilmesiyle inşa edilip, Osmanlı Hanedanı’nın Topkapı Sarayı’ndan sonraki geç dönem ikametgahı olmuş ve 1938’de Ata'mızın ebediyete uğurlandığı tarihi Dolmabahçe Sarayı ikinci ziyaret noktamız olacak. Bu ihtişamlı sarayın odalarını ziyaret ediyor, Ata'mızın gözlerini yumduğu odayı görüyoruz. Saygı, sevgi ve özlemle saraydan ayrılıyor Taksim'e gidiyoruz. Adile Naşit ve Münir Özkul'un unutulmaz neşeli günler filminde çocukların ailelerini protesto etmek için Atatürk Heykeli önündeki durumunu gösteren sahnenin çekildiği Taksim Anıtı'nı görüyoruz. İstanbul'un kalbinin attığı meşhur İstiklal Caddesi'nde yürüyüş yapıyor akşam yemeği ve alışveriş yapmak isteyen misafirlerimiz için serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası rehberimiz ile buluşuyoruz ve gala gecesi için hazırlıklarımızı yapmak üzere otelimize geçiyoruz. Hazırlıklarımızı yaptıktan sonra bizi bekleyen aracımızla 2022 yılbaşı Gala Gecesi Programı için tarihi Kumkapıya geçiyoruz. Fiyata dahil gala gecesi programımız canlı müzikler eşliğinde güzel bir akşam yemeğiyle başlıyor. Gece boyunca doyasıya müzik ve eğlence dolu bir programla yeni yılı kutluyoruz. Gece geç saatlere kadar sürecek eğlenceden sonra konaklamak üzere otelimize dönüyoruz. 

 Ramada Encore by Wyndham İstanbul Bayrampaşa 

2. Gün:

Sabah otelimizde kahvaltımızı aldıktan sonra İstanbul'un Tarihi Yarımadası'na ulaşıyoruz. Önce bu eşsiz güzelliği karşıdan kuşbakışı fotoğraflayabileceğimiz; dünyanın en güzel manzaralarından birisine sahip olan Galata Kulesi’ne çıkıyoruz. Ardından, otobüsümüz ile Galata Köprüsü üzerinden ilerleyerek Sultanahmet Meydanı'nda tarihe doyacağımız bir geziye başlıyoruz. Adeta tarih fışkırıyor... Topkapı Sarayı, Ayasofya, Sultanahmet Camii ve Hipodrom (At Meydanı'nı) rehberimizin anlatımları eşliğinde ziyaret ediyoruz. Meşhur Sultanahmet Köftecisinde öğle yemeğimizi alıyoruz. Öğle yemeğimizin ardından Eminönü'ne geçiyor ve Lisinya Tur'a özel ayrılmış teknemiz ile Boğaz turuna başlıyoruz. Rehberimizin keyifli anlatımları eşliğinde Çırağan Sarayı, Rumeli Hisarı, Kız Kulesi gibi güzide yapıların yanı sıra, Boğaz’ın her iki yakasına inci taneleri gibi sıralanmış olan tarihi yalıların, köşklerin de önünden keyif ile bilgilendirmelerini dinliyoruz. Bu dopdolu geçen günün ardından dinlenmek üzere otelimize dönüyoruz. 

 Ramada Encore by Wyndham İstanbul Bayrampaşa 

3. Gün:

Sabah otelimizde aldığımız kahvaltı sonrası ilk olarak Kartal Sahili’ne inerek, buradan kalkan Adalar Vapuru ile Marmara Denizindeki üzerinde yerleşim bulunan adalardan en büyük olan Büyükada'ya geçiyoruz. Önlerinden begonviller sarkan ahşap köşkleri, fayton görüntüleriyle renkli sokakları, sahildeki cıvıl cıvıl kafe ve restaurantları ile adeta masal kitaplarından fırlamış bu yerde geçireceğimiz keyifli saatlerin ardından, muhteşem anılarımıza ev şahitliği yapan metropol ama bir o kadar da romantik şehir İstanbul'dan ayrılma vaktimiz geliyor. Uçak saatimize göre serbest zaman veriyoruz. Daha sonra  Antalya'ya dönüş yolculuğuna geçiyoruz. Güzel anılarla bir turu daha arkamızda bırakarak Pegasus 21:30 uçağıyla Antalya'ya uçuyoruz. Antalya havalimanına vardığımızda bizleri bekleyen transfer aracımızla sizleri alınış noktalarına bırakarak bir sonraki Lisinya Tur organizasyonunda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

 

ANTALYA İÇİN DURAK NOKTALARIMIZ 
Meydan PTT : 06:00
Mevlana BP : 06:05
Mark Antalya : 06:10
100. Yıl Samanyolu Pastanesi : 06:15
İl Sağlık : 06:20
5M Migros : 06:25
Adliye önü : 06:30
Çallı Kavşağı : 06:35 
Özdilek : 06:40
Kepez Belediyesi : 06:45
HAVALİMANI : 07:00

SERİK İÇİN DURAK NOKTALARIMIZ
Öğretmen Evi Karşısı : 05:35
Genpa Kavşağı : 05:30
Sanayi Kavşağı : 05:30

MANAVGAT İÇİN DURAK NOKTALARIMIZ
Side Total Kavşağı : 05:15
İbrahim Sözen Gençlik Merkezi : 05:10
İmam Hatip Kavşağı : 05:00

ALANYA İÇİN DURAK NOKTALARIMIZ
Alanyum : 04:00
25 Metrelik Yol Üzeri : 04:05
Otogar Kavşağı : 04:10
Konaklı Işıklar : 04:25
Avsallar Işıklar : 04:40

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Tüm ulaşımlar
 • Belirtilen tüm çevre gezileri
 • Profesyonel rehberlik hizmeti
 • Seyahat sigortası
 • 2 gece otel konaklaması
 • Otelde alınan 2 sabah kahvaltısı
 • Kumkapı'da yemekli gala gecesi

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • İlk gün sabah kahvaltısı                           
 • Öğle yemekleri
 • 1 akşam yemeği
 • Kumkapı'da alınan içecekler                            
 • Otelde alınan içecekler
 • Müze ve ören yeri girişleri (Müze kart çıkarılması tavsiyedir)
 • Kız kulesi 
 • Adalar vapuru geçiş ücreti 
 • Boğaz'da tekne turu

Yorumlar


Uçaklı İstanbul Turu Hakkındaki Düşünceleriniz

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?

Ad Soyad

Tur Hakkındaki Yorumunuz

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme ve Vize BilgileriTur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
Antalya - Serik - Manavgat - Alanya
Tur Hareket Tarihleri:

İptal Şartları

PAKET TUR SÖZLEŞMESİ

İptal ve değişiklik şartları tur programımızın ayrılmaz bir parçasıdır ve turumuzu satın alan tüm misafirlerimiz iş bu İptal, iptal ve değişiklik şartlarını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.                                                                               

Madde1: Acente, gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen turun başlamasına veya devamına engel teşkil eden; kesin kayıtların gerekli yolcu sayısına ulaşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar ile bu ve benzeri tüm mücbir sebeplerden dolayı turu iptal edebilir veya erteleyebilir. Bundan dolayı acentenin bir sorumluluğu ve tazminat ödeme yükümlülüğü bulunmamaktadır. Bu gibi durumlarda Lisinya Tur misafirlerine 2 gün öncesinden haber vermekle yükümlüdür. Bu durumda tüketicinin herhangi bir tazminat hakkı yoktur.

Madde2: Misafirlerimiz Madde1 de belirtildiği gibi durumlarda Lisinya Tur’un belirlediği farklı bir tarihe seçim yapabilir, farklı bir tur rezervasyonuna bakiyesini aktarabilir ve/veya ücret iadesi talebinde bulunabilirler. İade talebinde bulunan misafirlerimize iade işlemi 14 gün içinde gerçekleştirilecektir. Bu süre iade talebinin acenteye ulaştığı tarihte başlar. Acente tarafından iade işleminin gerçekleşmesinden sonraki süreç banka kanallarından takip edilir.

Madde 3: Hizmetin başlamasına 60 gün kalaya kadar yapılan iptallerde, tüketiciye o ana kadar ödediği ücretinin tamamı iade edilir. Tüketici, turun başlamasından 59-31 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur bedelinin %25'ini, 30-15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur bedelinin %50'sini, 14-7 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur bedelinin %75'ini, 7 günden az bir süre kala ise tamamını Acente‘ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketicinin iptal taleplerinde geri ödemeler on dört (14) iş günü içinde yapılır. Bu gibi durumda beklenen süre konusunda tüketicinin tazminat hakkı yoktur.

Madde 4: Promosyonlu/İndirimli ürünlerde tüketici satın almış olduğu ürüne ait iptal-değişiklik hakkına sahip değildir.

 Madde 5: Kredi kartı, banka kartı veya havale/eft yolu ile yapılan ödemelerde iptal/iade tamamlanınca e-posta adresinize veya telefonunuza bilgilendirme mesajı gönderilir. Bu mesajı aldıysanız bankanıza ücret iadesi yapılmış demektir ancak iade edilen tutarın kartınıza yansıma süresi bankanıza bağlıdır. Kredi kartlarında 2-3 gün, hesap kartlarında 6-7 günü bulmaktadır.

Kredi kartı ile taksitli yapılan alışverişlerde ücret bankaya tek seferde ödenir. Ancak bankanız bu tutarı kredi kartınıza taksitli şekilde iade eder.

EK MADDE: (Erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur. İptal değişiklik bu gibi turlarda sadece erken rezervasyon sigortası alan misafirlerde olur.

Madde 6: Özel ürünlerde, tüketici, kendisinin veya birinci derecede akrabalarının tur dönemine denk gelen 10 günlük mutat iştigaline engel rahatsızlıklarını, tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi raporla veya ölüm halinde bunun belgelenmesi koşuluyla, hizmet için ödediği tutar kendisine iade edilir. Bu halde rapor ve belgeler hizmetin başlangıcından önce acentaya ibraz edilmesi gerekir.

Madde 7: Tüketicinin başlangıcını kaçırdığı hizmete iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda; Acente, Tüketici adına yapılmış tüm rezervasyon ve hizmetleri, hizmetin başlangıç tarihinden itibaren 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde Tüketiciye herhangi bir ücret iadesi yapılmaz.

Madde 8: Tüketici daha öncesinde rezervasyon yaptığı herhangi bir geziden kaydını mazeret gösterip farklı bir gezi tarihine kaydırmak isteyebilir. Lisinya Tur müsaitlik durumuna göre hareket ederek yardımcı olmaya çalışır. (Geçiş esnasında oluşan ve/veya oluşacak farklar ödenmek durumundadır.)

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.