Uçaklı Doğu Karadeniz Batum Gürcistan Turu Tur Programı

 UÇAKLI DOĞU KARADENİZ, YAYLALAR  VE BATUM GÜRCİSTAN TURU 

 TRABZON, RİZE, UZUNGÖL, ÇAMLIHEMŞİN, ZİLKALE, PALOVİT ŞELALESİ, ŞENYUVA, AYDER YAYLASI, 

ve

 BADARA YAYLASI,  GİTO YAYLASI, LUSTRA YAYLASI, KARESTER YAYLASI, AYDER YAYLASI, UZUNGÖL 

 BORÇKA - KARAGÖL 

 BATUM - GÜRCİSTAN 

 6 FARKLI YAYLA VE ÇEÇEVA HARAMTEPE ÇAY BAHÇELERİ GÖRME İMKANI 

 FIRTINA DERESİNDE RAFTİNG FARKI 

 TURUMUZ 17 KİŞİ İLE SINIRLIDIR. 

 BÖLGENİN EN DONANIMLI REHBERLERİ İLE FIKRALARIYLA EĞLENCESİYLE DOP DOLU BİR KARADENİZ RÜYASI   YAŞAYABİLİRSİNİZ. 

 BÖLGENİN EN SEÇKİN OTELLERİNDE 

 3 GECE Y.P. KONAKLAMA 

 3 GECE / 4 GÜN 

TARİH

-----------------

 KAÇIRILMAYACAK  FIRSAT 

 3 GECE /  4 GÜN, KİŞİ BAŞI 

 3099₺ 

 'den başlayan fiyatlar 

 TÜM KREDİ KARTLARINA VADE FARKSIZ 3 TAKSİT İMKANI 

TURLARIMIZ KADEMELİ FİYAT ARTIŞI GÖSTEREBİLİR.

OTOBÜSLÜ KARADENİZ TURU PROGRAMINI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ... 

Kalkış Yerleri: Antalya - Serik - Manavgat - Alanya
PROGRAM
1 Gün: Trabzon - Sürmene - Uzungöl

Tur günü sabahı sizleri belirtilen noktalardan alarak Antalya havalimanına geçiyoruz.(Ya da kendi imkanlarınızla havalimanına geliyorsunuz, havalimanında buluşuyoruz.)

Sunexpress havayollarıyla 08:00'de Trabzon'a uçuyoruz. Trabzon'a indikten sonra gezimize başlıyoruz. Bizleri bekleyen aracımızla buluşarak Ayasofya Eski Kilise, Yeni Camii 'ye doğru hareket ediyoruz. Rehberimizin anlatımıyla Ayasofya'yı geziyoruz. Daha sonra öğlen yemeği için restaurantımıza geçiyoruz. Öğlen yemeğinden sonra gezimize devam ediyoruz. Atatürk köşkü, Telkari yapımı izleme ve alışverişi, daha sonra Trabzon Maçka ilçesinde, Altındere Vadisi'nde bulunan Sümela Manastırı'nı ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz. Efsaneye göre burayı Atina'lı Barnabas ile Sophronios adlı iki rahip yapmıştır. Bu iki rahip rüyalarında Hz. isa ve Hz.Meryem'i görmüş ve gördükleri yer Sümela'nın bulunduğu yerdir. Birbirinden habersiz olarak yola çıkan bu iki rahip birbirlerine gördüğü rüyayı anlatınca beraber manastırın temelini atmışlardır. Çelik ağların yamaca serildiği 'bohçalama' sistemiyle korunan manastır ziyaretimizden sonra Sürmene Bıçakları fabrika alışveriş mağazasına gidiyoruz. Dileyen misafirlerimiz bıçak alışverişini yaptıktan sonra çay fabrikasına geçiyoruz. Çay fabrikasında horon eşliğinde bizleri karşılıyorlar ve çayın oluşumuyla ilgili genel bilgilendirme yapıldıktan sonra çay ikramlarıyla beraber dileyen misafirlerimiz çay alışverişi yapabiliyor. Daha sonra Of üzeri Uzungöl civarında bulunan Sultan Murat Yaylasındaki otelimize geçiyoruz.

Aymeydanı Hotel, Sezgin Otel, Vb. - (Akşam yemeği ve sabah kahvaltısı dahil)2 Gün: Uzungöl - Lustra Yaylası - Karester Yaylası - Rize - Çayeli - Çeçeva

Sabah otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardından aracımıza binerek Uzungöl'ün üzerinde bulunan ve Uzungöl'ü yukarıdan fotoğraflayabilmek ve o eşsiz manzarayı görebilmek için Lustra Yaylasına çıkıyoruz. Rakım 2000. Burada vereceğimiz serbest zaamanın ardından dileyen misafirlerimiz yerli halkın yaptığı ballı sütlerden içme imkanı bulacaktır. Verilen serbest zamanın ardından Karester yaylasına doğru yola çıkıyoruz. Rakım 2300. Buradaki serbest zamanımızda tarihi yayla evlerini görüp fotoğraflayabilirsiniz. Daha sonra dönüş için yolculuğumuza devam ediyoruz. Uzungöl'ü tepeden görerek eşsiz manzarayı fotoğraflamak için 2 adet fotoğraf molamız olacaktır. Dileyen misafirlerimiz salıncaklarla sallanarak fotoğraflarını çekebilir. Daha sonra dönüş yoluna geçiyoruz. Rize'nin Çayeli ilçesine geliyoruz. Burada öğlen yemeğimizi alıyoruz. ve daha sonra Çeçeva Haramtepe Meşhur çay bahçeleri arasında yolculuğumuz devam ediyor. Çeçeva köyünde çay bahçelerinde yöresel kıyafetler makas, sepet, fotoğraflarımızı çekiyoruz ve dönüş yoluna geçiyoruz. Akşam saatlerinde konaklamak üzere Ayder bölgesinde bulunan otelimize ulaşıyoruz. (Ayder Yayla Hotelleri) Otelde alınan sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahildir.

Sis Otel, Zafran Otel, Loya Ahşap Otel, Vb.3 Gün: Çamlıhemşin - Badara Yaylası - Gito Yaylası - Ayder Yaylası - Zilkale - Palovit Şelalesi

Sabah otelde alacağımız kahvaltımızın ardından Fırtına deresi üzerinde bulunan Ziplane tesislerinde dileyen misafirlerimizle Ziplane aktivitesi yapıyoruz. Daha sonra Çat vadisi üzerinden yolculuğumuz devam ediyor. Çinçiva Köyü, Sevdaluk dizisinin çekildiği Fırtına Deresi'nde bulunan taş köprüde fotoğraf molası veriyoruz. Badara ve Gito Yaylaları, Zilkale, Palovit şelalesi, Çinçiva Köyü daha sonra Ayder'e doğru devam ediyoruz. Ayder yaylasında Gelintülü Şelalesi fotoğraf molamızın ardından konaklamak üzere Ayder bölgesinde bulunan otelimize geçiyoruz.

Otelde alınan sabah kahvaltısı ve akşam yemeği dahil.

Sis Otel, Zafran Otel, Loya Ahşap Otel, Vb.4 Gün: Çamlıhemşin - Ayder - Borçka - Karagöl - Batum-Gürcistan - Trabzon - Antalya

Sabah otelde alacağımız kahvaltımızın ardından Artvin, Borçka, Karagöl'e doğru hareket ediyoruz. Karagöl gezimizin ardından Sarp Sınır Kapısı'ndan öğle saatlerinde Gürcistan'a çıkış yapıyoruz. Batum tarafında bizleri bekleyen otobüslerimizle yolculuğumuza devam ediyoruz. Gürcistan'da bulunan Türk lokantalarında öğlen yemeği için mola veriyoruz. Daha sonra gezimize başlıyoruz. Batum - GürcistanPiazza MeydanıBatum Şehir MerkeziAlfabe KulesiAli ve Nino HeykeliTers Restorant, daha sonra turumuzu tamamlayarak dönüş yoluna geçiyoruz. Trabzon'a doğru hareket ediyoruz. Trabzon havalimanından Sunexpress havayolları ile 21:15'te Antalya uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Havalimanında bizleri bekleyen transfer aracımızla sizleri alınış noktalarınıza bırakarak bir sonraki Lisinya Tur organizasyonunda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Not: Batum girişinde yeni kimlik kartları ile giriş yapma zorunluluğu vardır. Eski kimlik kartları ile kesinlikle giriş yapılamaz. Tur öncesinde eski kimliklerinizi yenilemenizi önemle rica ederiz.

Anne ya da babası yanında olmayan 18 yaşından ufak misafirlerimizin tura çıkmadan önce noterden yurt dışı çıkış izni (Muvafakatname) alması gerekmektedir. Aksi takdirde çıkış işlemi yapılamaz.

Batum çıkış ücreti yeşil pasaportu olmayan misafirlerimiz için 50₺'dir. 

ÖNEMLİDİR : Batum'a girişlerde aşı kartı yeterlidir. Aşı kartı bulunmayan misaifrlerimiz son 72 saate geçerli olan PCR testi yaptırmak zorundadır.

 

Duraklarımız ve Hareket Saatleri

Alanya Durakları ve Hareket Saatleri
Alanyum = 04:00
25 Metrelik Yol Üzeri = 04:10
Otogar Kavşağı = 04:15
Konaklı Işıklar = 04:30
Avsallar Işıklar = 04:40

Manavgat Durakları ve Hareket Saatleri
İmam Hatip Kavşağı = 05:00
İbrahim Sözen Gençlik Merkezi = 05:05
Side Total Kavşağı = 05:10

Serik Durakları ve Hareket Saatleri
Sanayi Kavşağı = 05:30
Genpa Kavşağı = 05:35
Öğretmen Evi = 05:35

Antalya Durakları ve Hareket Saatleri
Pınarlı Aksu = 05:45
Meydan PTT = 06:00
Mevlana BP = 06:05
Mark Antalya = 06:10
100. Yıl Samanyolu Pastanesi = 06:15
İl Sağlık = 06:20
5M Migros = 06:25
Akdeniz Üniversitesi Karşısı Adliye Önü = 06:30
Çallı Kavşağı = 06:35
Kepez Belediyesi = 06:40
Özdilek = 06:45

Bu duraklardan size uygun bir yer yoksa bizimle iletişime geçebilirsiniz.ÇIKIŞ TARİHLERİ VE FİYATLAR
DİĞER BİLGİLER
Kalkış Yerleri
  Notlar

  İptal Şartları

  PAKET TUR SÖZLEŞMESİ

  İptal ve değişiklik şartları tur programımızın ayrılmaz bir parçasıdır ve turumuzu satın alan tüm misafirlerimiz iş bu İptal, iptal ve değişiklik şartlarını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.                                                                               

  Madde1: Acente, gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen turun başlamasına veya devamına engel teşkil eden; kesin kayıtların gerekli yolcu sayısına ulaşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar ile bu ve benzeri tüm mücbir sebeplerden dolayı turu iptal edebilir veya erteleyebilir. Bundan dolayı acentenin bir sorumluluğu ve tazminat ödeme yükümlülüğü bulunmamaktadır. Bu gibi durumlarda Lisinya Tur misafirlerine 2 gün öncesinden haber vermekle yükümlüdür. Bu durumda tüketicinin herhangi bir tazminat hakkı yoktur.

  Madde2: Misafirlerimiz Madde1 de belirtildiği gibi durumlarda Lisinya Tur’un belirlediği farklı bir tarihe seçim yapabilir, farklı bir tur rezervasyonuna bakiyesini aktarabilir ve/veya ücret iadesi talebinde bulunabilirler. İade talebinde bulunan misafirlerimize iade işlemi 14 gün içinde gerçekleştirilecektir. Bu süre iade talebinin acenteye ulaştığı tarihte başlar. Acente tarafından iade işleminin gerçekleşmesinden sonraki süreç banka kanallarından takip edilir.

  Madde 3: Hizmetin başlamasına 60 gün kalaya kadar yapılan iptallerde, tüketiciye o ana kadar ödediği ücretinin tamamı iade edilir. Tüketici, turun başlamasından 59-31 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur bedelinin %25'ini, 30-15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur bedelinin %50'sini, 14-7 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur bedelinin %75'ini, 7 günden az bir süre kala ise tamamını Acente‘ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketicinin iptal taleplerinde geri ödemeler on dört (14) iş günü içinde yapılır. Bu gibi durumda beklenen süre konusunda tüketicinin tazminat hakkı yoktur.

  Madde 4: Promosyonlu/İndirimli ürünlerde tüketici satın almış olduğu ürüne ait iptal-değişiklik hakkına sahip değildir.

   Madde 5: Kredi kartı, banka kartı veya havale/eft yolu ile yapılan ödemelerde iptal/iade tamamlanınca e-posta adresinize veya telefonunuza bilgilendirme mesajı gönderilir. Bu mesajı aldıysanız bankanıza ücret iadesi yapılmış demektir ancak iade edilen tutarın kartınıza yansıma süresi bankanıza bağlıdır. Kredi kartlarında 2-3 gün, hesap kartlarında 6-7 günü bulmaktadır.

  Kredi kartı ile taksitli yapılan alışverişlerde ücret bankaya tek seferde ödenir. Ancak bankanız bu tutarı kredi kartınıza taksitli şekilde iade eder.

  EK MADDE: (Erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur. İptal değişiklik bu gibi turlarda sadece erken rezervasyon sigortası alan misafirlerde olur.

  Madde 6: Özel ürünlerde, tüketici, kendisinin veya birinci derecede akrabalarının tur dönemine denk gelen 10 günlük mutat iştigaline engel rahatsızlıklarını, tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi raporla veya ölüm halinde bunun belgelenmesi koşuluyla, hizmet için ödediği tutar kendisine iade edilir. Bu halde rapor ve belgeler hizmetin başlangıcından önce acentaya ibraz edilmesi gerekir.

  Madde 7: Tüketicinin başlangıcını kaçırdığı hizmete iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda; Acente, Tüketici adına yapılmış tüm rezervasyon ve hizmetleri, hizmetin başlangıç tarihinden itibaren 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde Tüketiciye herhangi bir ücret iadesi yapılmaz.

  Madde 8: Tüketici daha öncesinde rezervasyon yaptığı herhangi bir geziden kaydını mazeret gösterip farklı bir gezi tarihine kaydırmak isteyebilir. Lisinya Tur müsaitlik durumuna göre hareket ederek yardımcı olmaya çalışır. (Geçiş esnasında oluşan ve/veya oluşacak farklar ödenmek durumundadır.)

  https://www.lisinyatur.com/ucakli-karadeniz-turu
  Manavgat Ünlü Turizm Tic Ltd. Şti.
  Yukarı Hisar Mahallesi, Antalya Caddesi, Sever İş Hanı, No:48, Kat:3, D:14 Manavgat/Antalya
  0242 743 33 44


  Bu çıktı 03.12.2022 02:57 tarihinde verilmiştir. Manavgat Ünlü Turizm Tic Ltd. Şti. tur programında ve fiyatlarında değişiklik yapabilir. Lütfen rezervasyon anında yeniden kontrol ediniz.