Nikfer Kayak Merkezi ve Pamukkale ve Buldan Turu Tur Programı

 Denizli Nikfer Kayak Merkezi, Pamukkale ve Buldan Turu 
 Kayak keyfi ve Termal Otel Keyfi Birarada 

Pamukkale Karahayıt'ta 5* Lycus River Termal Otel'de 1 Gece Konaklama Ayrıcalığı Bu Programda...

 Pamukkale'de Balon Turu İmkanı 

 TARİHLER 

11 Mart Cumartesi | 12 Mart Pazar

Otelde akşam yemeği ve sabah kahvaltısı dahil

1 Gece Konaklamalı / 2 Gün

Kişi Başı

 1299₺ 
'den başlayan fiyatlarla

 Tüm kartlara vade farksız 6 taksit imkanı 

TURLARIMIZ KADEMELİ FİYAT ARTIŞI GÖSTEREBİLİR.

Bu program size uymadıysa Denizli Buldan Pamukkale Programına  BURADAN  bakabilirsiniz. 

Kalkış Yerleri: Antalya, Serik, Manavgat, Alanya
PROGRAM
1 Gün: Antalya - Nikfer Kayak Merkezi - Pamukkale

Tur günü sabah saatlerinde önceden belirtilen saat ve güzergahlardan siz değerli misafirlerimizi alarak sabah yolculuğuyla turumuza başlıyoruz. sonra , yolda alacağımız kahvaltı molamızın ardından Nikfer Kayak Merkezine hareket ediyoruz. 2 bin 420 rakımlı Bozdağ'da yer alan Denizli Kayak Merkezi'nin toplam 13 kilometre uzunluğundaki 9 adet pisti ile Ege Bölgesinin en popüler kayak merkezlerinden biri olmuştur. Ege'nin en büyük kayak merkezinde bulunan toplam 9 adet pist, amatör ve profesyonel kayakçılar ve snowboard yapmak isteyenlerin aradığı her türlü imkanı barındırırken tesiste 2 telesiyej, 1 teleski ve yürüyen bant bulunuyor. Mekanik tesisler , saatte 2.500 kişinin taşınabiliyor. Burada alacağımız serbest zamanda dileyen misafirlerimiz kızak ile kayabilir , kayak yapabilir , telesiyejlerle yukarı çıkabilirler. Öğle yemeği olarak ekmek arası sucuk keyfi yaptıkdan sonra kar ile geçireceğimiz keyifli saatlerin ardından , Pamukkale'ye hareket ediyoruz ve Karahayıtta bulunan otelimize hareket ediyoruz. Dileyen misafirlerimiz odalarını aldıktan sonra hemen termal havuzlara girebilirler. Canlı müzik eşliğinde alacağımız akşam yemeğimizin ardından konaklamamız Lycus River Termal oteldedir.

Akşam yemeği ve sabah kahvaltısı dahildir.2 Gün: Pamukkale - Buldan - Antalya

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından, öğle saatine kadar otelimizdeyiz. Dileyen misafirlerimiz sabah erken saatlerde (ekstra) Balon turuna katılabilirler. Pamukkale balon turu ile Hierapolis Antik kenti ve Travertenlerin büyüleyici atmosferi sizleri kendine hayran bırakacak. Öğleden sonra çıkış yapacağımız otelimizde kapalı ve açık termal havuzlardan, hamam, sauna, masaj gibi aktivitelerden faydalandıktan sonra otelimizden ayrılıyoruz. Bembeyaz traverten oluşumları ile doğal bir güzellik olan Pamukkale’yi  fotoğrafladıktan sonra Pamukkale`den ayrılarak, özellikle Osmanlı Dönemi`nde meşhur el dokumaları ile adından sıkça bahsettirmiş Buldan`a gidiyoruz. Osmanlı padişahlarından Yıldırım Beyazıd`ın kızına gelinlik, Genç Osman`a gömlek dokumasıyla ünlenen Denizli`nin Buldan ilçesindeki gezimizde dileyen misafirlerimiz Buldan bezi alışverişi yapabilir, dileyenler tarihi sokaklarda dolaşarak o güzel Osmanlı dokusunu fotoğraflayabilir. Buldan'da vereceğimiz yemek molasında meşhur pidelerimizi yedikten sonra dönüş yoluna geçiyoruz. Akşam saatlerinde siz değerli misafirlerimi alınış noktalarınıza bırakarak başka turlarda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

 

ANTALYA İÇİN DURAK NOKTALARIMIZ 
Meydan PTT : 06:00
Mevlana BP : 06:05
Mark Antalya : 06:10
100. Yıl Samanyolu Pastanesi : 06:15
İl Sağlık : 06:20
5M Migros : 06:25
Adliye önü : 06:30
Çallı Kavşağı : 06:35 
Özdilek : 06:40
Kepez Belediyesi : 06:45

SERİK İÇİN DURAK NOKTALARIMIZ
Öğretmen Evi Karşısı : 05:35
Genpa Kavşağı : 05:30
Sanayi Kavşağı : 05:30

MANAVGAT İÇİN DURAK NOKTALARIMIZ
Side Total Kavşağı : 05:15
İbrahim Sözen Gençlik Merkezi : 05:10
İmam Hatip Kavşağı : 05:00

ALANYA İÇİN DURAK NOKTALARIMIZ
Alanyum : 04:00
25 Metrelik Yol Üzeri : 04:05
Otogar Kavşağı : 04:10
Konaklı Işıklar : 04:25
Avsallar Işıklar : 04:40DİĞER BİLGİLER
Kalkış Yerleri
  Notlar

  İptal Şartları

  PAKET TUR SÖZLEŞMESİ

  İptal ve değişiklik şartları tur programımızın ayrılmaz bir parçasıdır ve turumuzu satın alan tüm misafirlerimiz iş bu İptal, iptal ve değişiklik şartlarını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.                                                                               

  Madde1: Acente, gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen turun başlamasına veya devamına engel teşkil eden; kesin kayıtların gerekli yolcu sayısına ulaşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar ile bu ve benzeri tüm mücbir sebeplerden dolayı turu iptal edebilir veya erteleyebilir. Bundan dolayı acentenin bir sorumluluğu ve tazminat ödeme yükümlülüğü bulunmamaktadır. Bu gibi durumlarda Lisinya Tur misafirlerine 2 gün öncesinden haber vermekle yükümlüdür. Bu durumda tüketicinin herhangi bir tazminat hakkı yoktur.

  Madde2: Misafirlerimiz Madde1 de belirtildiği gibi durumlarda Lisinya Tur’un belirlediği farklı bir tarihe seçim yapabilir, farklı bir tur rezervasyonuna bakiyesini aktarabilir ve/veya ücret iadesi talebinde bulunabilirler. İade talebinde bulunan misafirlerimize iade işlemi 14 gün içinde gerçekleştirilecektir. Bu süre iade talebinin acenteye ulaştığı tarihte başlar. Acente tarafından iade işleminin gerçekleşmesinden sonraki süreç banka kanallarından takip edilir.

  Madde 3: Hizmetin başlamasına 60 gün kalaya kadar yapılan iptallerde, tüketiciye o ana kadar ödediği ücretinin tamamı iade edilir. Tüketici, turun başlamasından 59-31 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur bedelinin %25'ini, 30-15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur bedelinin %50'sini, 14-7 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur bedelinin %75'ini, 7 günden az bir süre kala ise tamamını Acente‘ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketicinin iptal taleplerinde geri ödemeler on dört (14) iş günü içinde yapılır. Bu gibi durumda beklenen süre konusunda tüketicinin tazminat hakkı yoktur.

  Madde 4: Promosyonlu/İndirimli ürünlerde tüketici satın almış olduğu ürüne ait iptal-değişiklik hakkına sahip değildir.

   Madde 5: Kredi kartı, banka kartı veya havale/eft yolu ile yapılan ödemelerde iptal/iade tamamlanınca e-posta adresinize veya telefonunuza bilgilendirme mesajı gönderilir. Bu mesajı aldıysanız bankanıza ücret iadesi yapılmış demektir ancak iade edilen tutarın kartınıza yansıma süresi bankanıza bağlıdır. Kredi kartlarında 2-3 gün, hesap kartlarında 6-7 günü bulmaktadır.

  Kredi kartı ile taksitli yapılan alışverişlerde ücret bankaya tek seferde ödenir. Ancak bankanız bu tutarı kredi kartınıza taksitli şekilde iade eder.

  EK MADDE: (Erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur. İptal değişiklik bu gibi turlarda sadece erken rezervasyon sigortası alan misafirlerde olur.

  Madde 6: Özel ürünlerde, tüketici, kendisinin veya birinci derecede akrabalarının tur dönemine denk gelen 10 günlük mutat iştigaline engel rahatsızlıklarını, tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi raporla veya ölüm halinde bunun belgelenmesi koşuluyla, hizmet için ödediği tutar kendisine iade edilir. Bu halde rapor ve belgeler hizmetin başlangıcından önce acentaya ibraz edilmesi gerekir.

  Madde 7: Tüketicinin başlangıcını kaçırdığı hizmete iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda; Acente, Tüketici adına yapılmış tüm rezervasyon ve hizmetleri, hizmetin başlangıç tarihinden itibaren 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde Tüketiciye herhangi bir ücret iadesi yapılmaz.

  Madde 8: Tüketici daha öncesinde rezervasyon yaptığı herhangi bir geziden kaydını mazeret gösterip farklı bir gezi tarihine kaydırmak isteyebilir. Lisinya Tur müsaitlik durumuna göre hareket ederek yardımcı olmaya çalışır. (Geçiş esnasında oluşan ve/veya oluşacak farklar ödenmek durumundadır.)

  https://www.lisinyatur.com/nikfer-kayak-turu-ve-pamukkale
  Manavgat Ünlü Turizm Tic Ltd. Şti.
  Yukarı Hisar Mahallesi, Antalya Caddesi, Sever İş Hanı, No:48, Kat:3, D:14 Manavgat/Antalya
  0242 743 33 44


  Bu çıktı 30.05.2023 13:41 tarihinde verilmiştir. Manavgat Ünlü Turizm Tic Ltd. Şti. tur programında ve fiyatlarında değişiklik yapabilir. Lütfen rezervasyon anında yeniden kontrol ediniz.