Lavanta Bahçeleri ve Salda Gölü Turu Tur Programı

 LAVANTA BAHÇELERİ  &  SALDA GÖLÜ TURU 

 Lavanta bahçelerinin muhteşem görüntüsü, Salda Gölünün ahengi sizlere bu zor zamanlarda tam da ihtiyacınız olan pozitif enerjiyi yükleyecek.

-------------------------------------------

- Tarihler - 

06 Ağustos Cumartesi
10 Ağustos Çarşamba
14 Ağustos Pazar
20 Ağustos Cumartesi
24 Ağustos Çarşamba
28 Ağustos Pazar

-------------------------------------------

 Günübirlik 

Öğlen Gözleme Ayran Dahil

Kişi Başı / Sadece

 399₺ 

TURLARIMIZ KADEMELİ FİYAT ARTIŞI GÖSTEREBİLİR.

 ARAÇ TİPİ MİSAFİR SAYISINA GÖRE BELİRLENMEKTEDİR. 

 Bu program size uymadıysa Lavanta Bahçeleri & Işıklı Gölü & Salda Gölü turuna  BURADAN  bakabilirsiniz.

Kalkış Yerleri: ANTALYA - SERİK - MANAVGAT - ALANYA
PROGRAM

Sabah siz değerli misafirlerimizi önceden verilen saat ve güzergahlardan alarak turumuza başlıyoruz. Bucak Burdur üzeri ilk durağımız olan Ardıçlı köyüne doğru hareket ediyoruz. Mutlaka görülmesi gereken yerlerden olan Lavanta Bahçelerinde serbest zamanda bol bol fotoğraf çekiniyoruz. Burada alacağımız öğlen yemeği gözleme ayran fiyata dahildir. Daha sonra başka bir güzellik olan doğal hayatı yakından görebileceğimiz yaban hayvan rehabilitasyon merkezi Lisinia'ya doğru yola çıkıyoruz. Buradaki doğal ürünler alışverişi ile birlikte yaban hayvanlarını da görebilme imkanımız oluyor. Daha sonra turumuzun son noktası olan Türkiye'nin Maldvileri Salda Gölü'ne hareket ediyoruz. Salda Gölü'nde sizlere serbest zaman veriyoruz bol bol fotoğraf çekinebilir bu muhteşem anları ölümsüzleştirebilirsiniz. Buradaki serbest zamanımızın ardından dönüş yoluna geçiyoruz. Korkuteli'nde vereceğimiz yemek molasının ardından akşam saatlerinde Antalya bölgesinde oluyoruz. Sizleri alınış noktalarınıza bırakarak bir sonraki turda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Alanya Durakları ve Hareket Saatleri
Mahmutlar = 03:45
Alanyum = 04:00
25 Metrelik Yol Üzeri = 04:10
Otogar Kavşağı = 04:15
Konaklı Işıklar = 04:30
Avsallar Işıklar = 04:40

Manavgat Durakları ve Hareket Saatleri
İmam Hatip Kavşağı = 05:10
İbrahim Sözen Gençlik Merkezi = 05:20
Side Total Kavşağı = 05:25

Serik Durakları ve Hareket Saatleri
Sanayi Kavşağı = 06:00
Genpa Kavşağı = 06:05
Öğretmen Evi = 06:10

Antalya Durakları ve Hareket Saatleri
Pınarlı Aksu = 06:30
Meydan PTT = 06:40
Mevlana BP = 06:45
Mark Antalya = 06:50
100. Yıl Samanyolu Pastanesi = 06:55
İl Sağlık = 07:00
Türkay Otel = 07:05
5M Migros = 07:10
Akdeniz Üniversitesi Karşısı Adliye Önü = 07:15
Özdilek = 07:20
Çallı Kavşağı = 07:25
Kepez Belediyesi = 07:30

Bu duraklardan size uygun bir yer yoksa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ÇIKIŞ TARİHLERİ VE FİYATLAR
DİĞER BİLGİLER
Kalkış Yerleri
  Notlar

  İptal Şartları

  PAKET TUR SÖZLEŞMESİ

  İptal ve değişiklik şartları tur programımızın ayrılmaz bir parçasıdır ve turumuzu satın alan tüm misafirlerimiz iş bu İptal, iptal ve değişiklik şartlarını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.                                                                               

  Madde1: Acente, gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen turun başlamasına veya devamına engel teşkil eden; kesin kayıtların gerekli yolcu sayısına ulaşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar ile bu ve benzeri tüm mücbir sebeplerden dolayı turu iptal edebilir veya erteleyebilir. Bundan dolayı acentenin bir sorumluluğu ve tazminat ödeme yükümlülüğü bulunmamaktadır. Bu gibi durumlarda Lisinya Tur misafirlerine 2 gün öncesinden haber vermekle yükümlüdür. Bu durumda tüketicinin herhangi bir tazminat hakkı yoktur.

  Madde2: Misafirlerimiz Madde1 de belirtildiği gibi durumlarda Lisinya Tur’un belirlediği farklı bir tarihe seçim yapabilir, farklı bir tur rezervasyonuna bakiyesini aktarabilir ve/veya ücret iadesi talebinde bulunabilirler. İade talebinde bulunan misafirlerimize iade işlemi 14 gün içinde gerçekleştirilecektir. Bu süre iade talebinin acenteye ulaştığı tarihte başlar. Acente tarafından iade işleminin gerçekleşmesinden sonraki süreç banka kanallarından takip edilir.

  Madde 3: Hizmetin başlamasına 60 gün kalaya kadar yapılan iptallerde, tüketiciye o ana kadar ödediği ücretinin tamamı iade edilir. Tüketici, turun başlamasından 59-31 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur bedelinin %25'ini, 30-15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur bedelinin %50'sini, 14-7 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur bedelinin %75'ini, 7 günden az bir süre kala ise tamamını Acente‘ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketicinin iptal taleplerinde geri ödemeler on dört (14) iş günü içinde yapılır. Bu gibi durumda beklenen süre konusunda tüketicinin tazminat hakkı yoktur.

  Madde 4: Promosyonlu/İndirimli ürünlerde tüketici satın almış olduğu ürüne ait iptal-değişiklik hakkına sahip değildir.

   Madde 5: Kredi kartı, banka kartı veya havale/eft yolu ile yapılan ödemelerde iptal/iade tamamlanınca e-posta adresinize veya telefonunuza bilgilendirme mesajı gönderilir. Bu mesajı aldıysanız bankanıza ücret iadesi yapılmış demektir ancak iade edilen tutarın kartınıza yansıma süresi bankanıza bağlıdır. Kredi kartlarında 2-3 gün, hesap kartlarında 6-7 günü bulmaktadır.

  Kredi kartı ile taksitli yapılan alışverişlerde ücret bankaya tek seferde ödenir. Ancak bankanız bu tutarı kredi kartınıza taksitli şekilde iade eder.

  EK MADDE: (Erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur. İptal değişiklik bu gibi turlarda sadece erken rezervasyon sigortası alan misafirlerde olur.

  Madde 6: Özel ürünlerde, tüketici, kendisinin veya birinci derecede akrabalarının tur dönemine denk gelen 10 günlük mutat iştigaline engel rahatsızlıklarını, tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi raporla veya ölüm halinde bunun belgelenmesi koşuluyla, hizmet için ödediği tutar kendisine iade edilir. Bu halde rapor ve belgeler hizmetin başlangıcından önce acentaya ibraz edilmesi gerekir.

  Madde 7: Tüketicinin başlangıcını kaçırdığı hizmete iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda; Acente, Tüketici adına yapılmış tüm rezervasyon ve hizmetleri, hizmetin başlangıç tarihinden itibaren 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde Tüketiciye herhangi bir ücret iadesi yapılmaz.

  Madde 8: Tüketici daha öncesinde rezervasyon yaptığı herhangi bir geziden kaydını mazeret gösterip farklı bir gezi tarihine kaydırmak isteyebilir. Lisinya Tur müsaitlik durumuna göre hareket ederek yardımcı olmaya çalışır. (Geçiş esnasında oluşan ve/veya oluşacak farklar ödenmek durumundadır.)

  https://www.lisinyatur.com/lavantabahcesi-saldagolu-turu
  Manavgat Ünlü Turizm Tic Ltd. Şti.
  Yukarı Hisar Mahallesi, Antalya Caddesi, Sever İş Hanı, No:48, Kat:3, D:14 Manavgat/Antalya
  0242 743 33 44


  Bu çıktı 03.12.2022 01:46 tarihinde verilmiştir. Manavgat Ünlü Turizm Tic Ltd. Şti. tur programında ve fiyatlarında değişiklik yapabilir. Lütfen rezervasyon anında yeniden kontrol ediniz.