Karadeniz, Batum, Tiflis ve Doğu Anadolu

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

 KARADENİZ 

 BATUM 

 TİFLİS 

 ve DOĞU ANADOLU TURU 

Tokat Sivas Erzincan Erzurum Kars Tiflis Batum Rize Trabzon Samsun Amasya Çorum

 2 GECESİ TİFLİS'TE 

 1 GECESİ BATUM'DA 

 8 GECE OTEL KONAKLAMASI 

 KARS KAFKAS GECESİ 

 BATUM GÜRCÜ GECESİ 

 ZİLKALE - PALOVİT ŞELALESİ 

-------------------------------------

- Tarihler -

-------------------------------------

 9 Gece / 10 Gün 

 8 Gece Konaklamalı 

 Kişi Başı 

 -----₺ 

'den başlayan fiyatlar

-------------------------------------

 TÜM KREDİ KARTLARINA 

 VADE FARKSIZ 3 TAKSİT İMKANI 

 TURLARIMIZ KADEMELİ FİYAT ARTIŞI GÖSTERMEKTEDİR. 

 ARAÇ TİPİ MİSAFİR SAYISINA GÖRE BELİRLENMEKTEDİR. 

Koltuk numaraları rezervasyon sırasına göre verilmektedir.

Bu program size uymadıysa diğer programı incelemek için Tıklayınız...

Tur Programı

1. Gün: ANTALYA - KONYA - KIRIKKALE - TOKAT

Önceden belirlenen saat ve noktalardan siz değerli misafirlerimizi alarak Karadeniz, Batum, Tiflis, Doğu Anadolu yolculuğumuza başlıyoruz. Vereceğimiz molalarla birlikte sabah saatlerinde Tokat'a varıyoruz.

2. Gün: TOKAT

Tokat'a varışımızın ardından sabah kahvaltımızı (extra) aldıktan sonra gezimize başlıyoruz. 1238 yılında Alaeddin Keykubâd’ın zevcesi ve II.Gıyaseddin Keyhüsrev’in validesi Mahperi Hatun tarafından yaptırılan Mahperi Hatun Kervansarayı ilk durağımız olacaktır. Rehberimizden bilgi alıp fotoğraf çekimlerimizi yaptıktan sonra gizemli yolculuğumuza devam ediyoruz. Sıradaki durağımız henüz ziyarete açılmayan ve keşfedilmemiş bölümleri ile gizemini korumayı sürdüren dünyanın en büyük yapılarından olan Ballıca Mağarası olacaktır. Ballıca Mağarası'ndaki oluşumları izlemek, doğal bir müzeyi gezmek gibi. Yaşı yaklaşık 3.4 milyon yıl olarak tespit edilen Ballıca Mağarası, şimdiye kadar tespit edilen tüm mağara oluşumlarına sahip olmanın yanı sıra, özgün Soğan Sarkıtları ile de uluslararası önem taşıyor. Mağaranın ziyarete açılan bölümlerinde dolaşmak, her adımda hayrete düşüren, heyecan veren gizemli bir yolculuğa çıkmak gibi. Tokat Merkez'de Taş Han, Latifoğlu Konağı ve Mevlevihan‘ı dışarıdan görüp, Gök Medrese gezimiz ve panoramik şehir turumuzun ardından konaklamak ve dinlenmek üzere otelimize hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Konaklama : 4* Dedeman Tokat Hotel, Vb.

3. Gün: SİVAS - ERZİNCAN - ERZURUM

Sabah kahvaltımızı açık büfe olarak otelimizde aldıktan sonra Mustafa Kemal Atatürk’ün ''Cumhuriyetin temellerini burada attık'' dediği Cumhuriyet Kenti Sivas'a gitmek üzere yola çıkıyoruz. Sivas'taki ilk gezi noktamız 1271 yılında Sahip Ata Fahrettin Ali tarafından Mimar Kaluytan'a yaptırılan Gök Medrese olacak. Eğri minaresiyle görenleri hayrete düşüren ve hala bu minarenin kullanıldığı Anadolu'nun en eski camilerinden Ulu Camii ise diğer göreceğimiz yapılar arasındadır. Sonrasında gerçekleştireceğimiz Taşhan, Buruciye Medresesi ve Çifte Minare gezilerimizi takiben 1939 ve 1992 yılında yaşamış olduğu yüksek şiddetli depremler sonrasında kurulan ve modern bir mimariye kavuşan Erzincan'a gitmek üzere yolumuza devam ediyoruz. Şehir merkezinde yapacağımız panoramik turumuzun ardından Bakırcılar Çarşısı'nda serbest zaman veriyoruz. Erzincan'ın Tercan ilçesine ulaşıyoruz. Saltukoğulları Hükümdarı II. İzzettin Saltuk'un kızı Mama Hatun Türbesi’sini ziyaret edip Aşkale üzerinden Dadaşlar diyarı Erzurum'a varıyor ve otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Erzurum'daki otelimizdedir.

Konaklama :  4* Palan Hotel, Vb.

4. Gün: ERZURUM - KARS

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında Erzurum'u gezmeye 1991 yılında Turizm Bakanlığı tarafından onarımdan geçirilen ve halen müze olarak kullanılmakta olan Yakutiye Medresesi ile başlıyoruz. Erzurum'daki ilk Osmanlı Camisi olan ve dönemin mimarbaşı olan Mimar Sinan'a Lala Mustafa Paşa tarafından yaptırılan ve bugün kendi adıyla anılan camiyi ziyaret ettikten sonra Rüstem Paşa Kervansarayı'nda (Taşhan) serbest zaman veriyoruz. Vereceğimiz serbest zamanda Oltu Taşı çarşılarında gezebilir, Alışveriş yapabilirsiniz. Ardından Erzurum'un sembolü olan Çifte Minareli Medreseyi ve Ulu Camii’yi gezip Erzurum Evleri arasında yapacağımız keyifli yürüyüş sonrasında Sultan Melik Mahallesinde bulunan ve Anadolu'daki mezar anıtlarının en güzel örneklerinden biri olan Üç Kümbetleri ziyaret edip ardından Erzurum savunmasının ve Anadolu'nun en büyük kahramanlarından Nenehatun’un mezarının da bulunduğu Aziziye Tabyaları'nı panaromik olarak görüyoruz. Sonrasında Selçuklular, Bizanslılar arasında yapılmış yüzyıllık çarpışmalardaki ilk büyük meydan muharebesi olan Pasinler Meydan Muharebesinin gerçekleştiği bölgeden geçiyoruz ve Bingöl Deresi ile Pasinler Deresinin birleşerek Aras Nehri'ni oluşturduğu bölgede bulunan ve İlhanlı döneminde yapılmış olan Çoban Dede Köprüsü‘nü görüyoruz ve fotoğraf molası vererek yolumuza devam ediyoruz. Horasan üzerinden geçip yolumuzun üzerinde bulunan Peri Bacaları örneklerini ve Obsidyen yataklarını görerek 1919 yılında Kafkasya projesini gerçekleştirmek için başlatılan sonunda bir drama dönüşen büyük harekâtın yapıldığı Sarıkamış'a ilerliyoruz. Yolumuz üzerinde yer alan Sarıkamış Şehitler Anıtı'nda vereceğimiz fotoğraf molasının ardından Kars´a varıyoruz. Ülkemizin en doğusunda olmasına rağmen, aslında Kafkasya'nın en batısında olan, yani hem doğulu, hem batılı özellikleriyle çevresindeki Erzurum, Ağrı, Iğdır gibi illerden kültürel anlamda çok farklı, kıpır kıpır sokakları hayat dolu bir şehirdir Kars. 1877 yılından sonraki 40 yıl boyunca Rus işgalindeyken yeniden kurulan şehir, Baltık mimarisinin ülkemizde en iyi izlenebileceği merkezdir. Birbirini 90 derecelik açıyla kesen sokaklar, cepheleri süslü, kesme taş binalar ve daha niceleri. Kars'ı çok seveceksiniz. Kars Kalesi'ni panoramik olarak görüyoruz. Ardından Arpaçay'ın kenarında kurulmuş Ani Harabeleri‘ne gidiyoruz. Batı Kafkasya’nın en önemli tarihne sahip olan Ani, Ermeni kültürünün en önemli yapıtlarının yer aldığı eserleri de bünyesinde barındırmaktadır. Gezeceğimiz yerler arasında Katedral, Surp Kırkor, Surp Pırgıc (Keveli Kilisesi), Selçuklu eserlerinden Menücehr Camii, Ebul Muhammeran Camii, Sultan Sarayı'nı geziyoruz. Buradaki gezimizin ardından otelimize ulaşıyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Kars otelimizde.

Konaklama : Kars Kale Otel, Vb.

5. Gün: GÜRCİSTAN - TİFLİS

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, Posof Türk Gözü Sınır Kapısı’na ulaşıp çıkış işlemlerimizi yaptıktan sonra Gürcistan’a giriş yapıyor ve Tiflis'e doğru yol almaya başlıyoruz. Kars platolarından doğan Kura Nehri eşliğinde Tiflis’e doğru ilerlerken, önce abhazya türklerinin yoğun yaşadığı Akhaltsıkhe şehrine, oradan da Bakü Tiflis - Ceyhan Boru Hattı Projesi’nin kilit noktalarından birisi olan ve orta çağ kaleleriyle dolu tabiat harikası olan Borjomi'ye ulaşıyoruz. Buralarda alacağımız panoramik fotoğrafların ardından Borjomi Parkta bir saatlik bir yürüyüş yaptıktan sonra Gori’ye hareket ediyoruz. Gori'de 1922'den 1953 yılındaki ölümüne kadar 31 sene boyunca sovyetler birliği komünist partisi genel sekreteri olarak görev yapan Stalin'in doğduğu ev, Stalin Müzesi ve gezilerinde kullandığı tren vagonunu gezeceğiz. Defalarca baskın yapılmasına rağmen bu evin alt katında bulunan baskı makinesine ulaşılamamıştır. Gori gezimizin ardından Gürcistan'ın eski başkenti olan Mtskheta' nın yürüyerek gezilmesi, Ortacağ Gürcistan'nın en görkemli yapılarından biri olan Svtıtskovelı Kilisesi'nin gezilmesinden sonra Unesco Dünya Kültür Mirası listesinde yer alan Jvarı Manastırı’na araçla çıkıyoruz. Buradan kuşbakışı Mtskheta'yı seyredip fotoğraf çektikten sonra Tiflis’e hareket ediyoruz. Akşam yemeğimizi (ekstra) Gürcü Kafkas Gecesi eşliğinde yöresel yemeklerle ve içeceklerle restoranda alıyor ve otelimize gidiyoruz. Dileyen misafirlerimiz otelden ayrılarak Tiflis'in akşam manzaralarını yaşayabilir. Konaklama otelimizde.

Konaklama : 4* Cruise Hotel, Vb.

 

 ÖNEMLİ 
1- Yurt dışı giriş çıkışlarında Türkiye Cumhuriyeti kimlik kartı ile giriş yapılan ülkelerde yeni tip çipli kimlik kartı olmak zorundadır ve tüm yaş gruplarındaki kişilerin kimliklerinde resim olması zorunludur (çoçuk-bebek dahil)

2- Anne ya da babası yanında olmayan 18 yaşından küçük misafirlerimizin yurt dışına seyahat edebilmesi için yasal vasilerinin her ikisi yanında değilse her ikisinden'de, eğer yanında annesi var ise babasından babası yanındaysa annesinden noter onaylı tebliğ/muvafakatname alması zorunludur. Aksi takdirde çıkış işlemi yapamaz.

3- Yurt dışı giriş çıkışlarında pasoport ile giriş yapılan ülkelerde de pasoportlarda ve kimliklerde resim olması önem arz etmektedir çocuklar dahil.

​4- Koltuk numaraları rezervasyon sırasına göre verilmektedir.

6. Gün: TİFLİS

Sabah otelde alınan kahvaltı sonrasında gezeceğimiz yerler arasında; Sameba Katedrali, Eski Tiflis: Haydar Aliyev Parkı, Tarihi Tiflis Hamamlar Sokağı, İncir Vadisi ve Şelalesi, 1811 yapımı Cuma Camii, Tiflis Avrupa Meydanı, Tiflis’in kurucusu kral 1. Vahtang Heykeli, Narikala Kalesi’ne Teleferik ile çıkılması ve Kuşbakışı Tiflis Manzarası, 1958 yılında yapılan Gürcü Anası Heykeli yer alacak. Öğle Yemeği molamız ardından Tiflis’lilerin meşhur Ressamlar Çarşısı ve Eskiciler Pazarı’na hareket ediyoruz. Burada biblolar, sovyet madalyaları, kuş tüğünden yapılan tablolar, plaklar, değerli taşlar, magnetler, geleneksel Kafkas kıyafetleri ve yöresel ürünleri alabileceksiniz. Sonrasında Tiflis Kaplumbağa Gölü’ne hareket ediyoruz. Rakım olarak 685 mt. yükseklikte bulunan bu volkanik gölü ve güneş saatini keşfediyoruz. Gezimize devam ederken ülkenin en meşhur caddesi olan Sanat Caddesi’ni ziyaret ediyoruz. Panaromik olarak göreceğimiz yerler arasında (Shota Rustaveli Caddesi); bu caddede ünlü Gürcü yazarı Shota Rustaveli Heykeli, Cumhuriyet Meydanı, Çarlık Dönemi Binalar, Tiflis Opera ve Bale Binası, Güzel Sanatlar müzesi, 2. Dünya savaşı sırasında Alman esirler tarafından inşa edilen Gürcistan Meclis Binası, Özgürlük Meydanı, Gürcü Sembolü Aziz George Heykeli, Tiflis il Genel Meclis Binası ve Akşam yemeği için serbest zaman ve otele hareket.

Konaklama : 4*Cruise Hotel, Vb.

7. Gün: BATUM

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltı sonrasında, Batum’a doğru hareket ediyoruz. Batum merkezinde kafelerin ve saat kulesinin bulunduğu Piazza Meydanı’na gidiyoruz. İzmir‘deki saat kulesinin çok benzeri olan yapının şahane bir özelliği var. Yaz mevsiminde akşamları 19.00’da 5 dakikalığına çeşmelerinden ücretsiz olarak Gürcistan yerel votkası (bir çeşit brandy) chacha akıyor. Bu nedenle diğer ismi Chacha Kulesi diye anılır. Sonrasında Avrupa Meydanı ve Medea Heykeli'ni inceleyip fotoğraflarımızı çekiyoruz. Avrupai tarzda inşa edilmiş eserleri ve binaları gördükten sonra Tiyatro Meydanı’nda yürüyoruz ve Draa Tiyatrosu ve Poseidon Heykeli’ni inceledikten sonra Batum sahiline geçiyoruz. Sahilde kısa yürüyüşümüzün ardından yemyeşil bir doğa, masmavi ve çamurlu nehirler ile beslenen ve bize benzeri zor bulunur keyifli saatler süreceğimiz Makhuntsetı Köprüsü ve Şelale’sini ziyaret edeceğiz. Gitmişken bir de Gürcü Kahvesi yudumlarsınız bizim şerefimize. Akşam konaklama Batum otelimizde.

Konaklama : 4* Sputnik Hotel, Vb.

8. Gün: AYDER YAYLASI - ZİLKALE - PALOVİT ŞELALESİ - UZUNGÖL

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından Batum’dan ayrılıyoruz. Kapı geçişlerimizi tamamladıktan sonra, Fırtına Vadisi’ne gidiyoruz. Dünyanın korumada öncelikli 200 ekolojik bölgesinden biri olan Fırtına Vadisi’ne geldiğimizde, dileyen misafirlerimizle (ekstra) Zilkale-Palovit Şelalesi turu yaparak Doğu Karadeniz’in en güzel manzaralarını ve Doğu Karadeniz İpek Yolu’nu keşfediyoruz. Yapacağımız bu tur içerisinde filmlere ve dizilere de konu olan Şenyuva (Çinçiva) Köprüsü’nü de görerek, öğle yemeğimizi Fırtına Deresi kenarındaki restoranlarda, yöresel yemeklerden oluşan menü ile alıyoruz. Çamlıhemşin istikametinden ilçenin 19 km. güneydoğusunda 1350 m. rakımda ladin ve kestane ormanları ile kaplı Kaçkarlar’ın ilk durak yeri olan Ayder Yaylası’na çıkıyoruz ve gezimize başlıyoruz. Ayder Yaylası’nın simgesi haline gelmiş olan Kalegon Vadisi içerisindeki Gelintülü Şelalesi’ni uzun uzun fotoğrafladıktan sonra yaylada serbest zamanda keyifli bir yürüyüş yapıyoruz. Ayder Yaylası’nın yemyeşil Şenlikdüzü çimenlerinde tüm enerjimizi yeniledikten sonra, Uzungöl için yola çıkıyoruz. Sürmene'de mola vererek dünyaca ünlü Sürmene Bıçakları hakkında da bilgi alıp, bıçak alışverişimizi yaptıktan sonra, Çay Fabrikası Ziyareti ve Çay Alışverişi sonrasında yolumuz üzerinde türünün tek örneği olan Hapsiyaş Kiremitli Köprü’yü panoramik olarak görerek Dernekpazarı, Çaykara, Taşkıran üzerinden Uzungöl’e ulaşıyoruz. Yolun her iki yanında bulunan Solaklı vadisi boyunca uzanan yemyeşil ağaçlar, asma köprüler arasından geçerken dağların yamacına kurulan hatta birçoğunun yolu bile bulunmayan evleri görüyoruz. Bu muhteşem doğanın tadını çıkartmak için Uzungöl’de vereceğimiz serbest zaman sonrası konaklamak üzere otelimize geçiyoruz. Konaklama ve akşam yemeğimiz otelimizde.

Konaklama : Kayabaşı Yaylası Hotel, Sultan Murat Yaylası, Vb.

9. Gün: TRABZON - ORDU - SAMSUN - AMASYA

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından otelimizden ayrılıyoruz. Ordu'ya ulaşıyoruz. Bir rivayete göre çok eski zamanlarda Ordu'da tarihin en acımasız ve Savaşçı Amazon Kadınları'nın yaşadığına inanılır. Karadeniz'in en güzel illerinden biri olan, adına türküler yakılan Ordu'da muhteşem Karadeniz ve Ordu manzarasını izleyebilmek için denizden 450 metre yükseklikte bulunan Boztepe'ye teleferik ile çıkıyoruz.(extra) Burada eşsiz Ordu manzarası eşliğinde kahvelerimizi içip fotoğraf çekimlerimizi yaptıktan sonra bizi bekleyen aracımızla buluşup fındık ve fındık ürünleri alışverişimizi gerçekleştiriyoruz. Kurtuluş Savaş’ımızın başladığı Karadeniz’in en büyük şehri Samsun’a ulaşıyoruz. Öğle yemeğimizde meşhur Samsun pidesi yiyoruz ardından Samsun’un simgesi haline gelen ünlü Atatürk Heykeli’nin önünde fotoğraflarımızı çekiyoruz.  Atatürk’ü karargâh subayları ile 16 Mayıs 1919 günü İstanbul’dan alarak 19 Mayıs 1919’da Samsun’a getiren Bandırma Gemisi’ni geziyor ve Samsun şehir turumuz sonrasında Amasya’ya gitmek üzere yola koyuluyoruz. Amasya turumuzu tamamladıktan sonra konaklama yapmak üzere otelimize gidiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.

Konaklama : Lalehan Butik Otel

10. Gün: AMASYA - ÇORUM - KONYA - ANTALYA

Osmanlı Devleti'nin arka bahçelerinden olan ve Yeşilırmak’ın şekillendirdiği bu güzel şehirde gezimize başlıyoruz. Osmanlı Devleti'nin şehzadeler kentlerinden biri olan ve Yeşilırmak’ın şekillendirdiği bu güzel şehirde Şehzadeler Parkı’nda yapacağımız kısa bir yürüyüşün ardından Roma döneminden kalma eserler arasında halen kullanılmakta olan Alçak Köprü üzerinde fotoğraf molası veriyor ve yalı boyu evlerini en güzel noktadan fotoğraflıyoruz. Amasya Kalesi’ni ve Helenistik dönemde bölgede hüküm sürmüş Pontus Krallığı’na ait Kaya Mezarlarını panoramik olarak görüp fotoğrafladıktan sonra 1865 yılında inşa edilen Osmanlı döneminin en zarif sivil mimari örneklerinden birisi olan Hazeranlar Konağı’nı (ya da Şehzadeler Konağı) ziyaret ediyoruz. Amasya gezimizin sonuna doğru önce II. Beyazıt Külliyesi’ni görüyor ardından İlhanlılar dönemine ait mumyaların da sergilendiği Amasya Müzesi'ni ziyaret ediyoruz. Çorum'da meşhur leblebi alışverişi sonrasında dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Gece saatlerinde Antalya bölgesinde oluyoruz. Sizleri alınış noktalarınıza bırakarak bir sonraki turda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

ANTALYA İÇİN DURAK NOKTALARIMIZ
Aspendos Kavşagı Koçtaş Magazası(Doğuya Giderken Önü) (Batıya Giderken Karşısı)
Meydan PTT (Doğuya Giderken karşısı) (Batıya Giderken önü)
Mevlana BP (Doğuya Giderken karşısı) (Batıya Giderken önü)
Mark Antalya (Doğuya Giderken Önü Otobüs Durağı) (Batıya Giderken Karşısı Bilgehan Otel Önü)
İl Sağlık Önü
5M Migros Avm Önü Otobüs Duragı
İl Jandarma(Batıya giderken) Akdeniz Üniversitesi Meltem Kapısı (Doğuya giderken)
Kepez Belediyesi siyah bina (çevreyolu cephesi)
Özdilek Avm  (Doğuya Giderken Önü) (Batıya Giderken Karşısı)
100. Yıl Samanyolu Pastanesi(Doğuya Giderken Karşısı) (Batıya Giderken Önü)
Aksu Pınarlı Kavşagı Petrol Ofisi (Batıya Giderken)
Aksu BP Petrol Sedir Restorant (Doğuya Giderken)

SERİK İÇİN DURAK NOKTALARIMIZ
Öğretmen Evi
Genpa Kavşağı
Sanayi Kavşağı
Otogar Kavşağı

MANAVGAT İÇİN DURAK NOKTALARIMIZ
Side Total Kavşağı
İbrahim Sözen Gençlik Merkezi
İmam Hatip Kavşağı Çizmeli Camii
Köprübaşı Petek Pastahanesi (Batıya Giderken) - Köprübaşı Vakıfbankası (Doğuya Giderken)
Çarşı Burger King (Batıya Giderken) Çarşı Ziraat Bankası (Doğuya Giderken)

ALANYA İÇİN DURAK NOKTALARIMIZ
Alanyum Avm
25 Metrelik Yol Kapanan Süvari Mağazası
Başkent Hastahanesi
Hal Kavşağı Madam Coco
Otogar Kavşağı Belediye Mezarlığı Çevre Yolu Üzeri
Konaklı Işıklar
Avsallar Işıklar
Okurcalar

(TUR ÇIKIŞ GÜNÜNDEN 24 SAAT ÖNCESİNDE KURULACAK OLAN WHATSAP GRUPLARIMIZDAN ALINIŞ SAATLERİ NET OLARAK BİLDİRİLMEKTEDİR)

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Gidiş Dönüş Ulaşım
 • 8 Gece Otel Konaklama
 • Otelde alınan sabah kahvaltısı (8) akşam yemeği (5)
 • Programda belirtilen tüm turlar ve geziler
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • Ayder Milli Park Giriş ücretleri
 • Zorunlu seyahat sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır)

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • İlk gün yolda alacağımız sabah kahvaltısı
 • Tüm öğle yemekleri (İsteğe Bağlı)
 • Otelde yer alan mini bar ve ekstra harcamalar (İsteğe Bağlı)
 • Müze ve Ören Yerleri Giriş Ücretleri (İsteğe Bağlı)
 • Zilkale Palovit Şelalesi Minibüs Ücreti (İsteğe Bağlı)
 • Batum akşam yemeği (İsteğe Bağlı)
 • Tiflis Akşam Yemeği (İsteğe Bağlı)
 • Gürcü Kafkas Gecesi (İsteğe Bağlı)
 • Yurtdışı Çıkış Harcı Bedeli 150₺

Fiyatlar

Yorumlar


Karadeniz, Batum, Tiflis ve Doğu Anadolu Hakkındaki Düşünceleriniz

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?

Ad Soyad

Tur Hakkındaki Yorumunuz

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme ve Vize BilgileriTur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
Antalya-Serik-Manavgat-Alanya-Gazipaşa
Tur Hareket Tarihleri:

İptal Şartları

PAKET TUR SÖZLEŞMESİ

İptal ve değişiklik şartları tur programımızın ayrılmaz bir parçasıdır ve turumuzu satın alan tüm misafirlerimiz iş bu İptal, iptal ve değişiklik şartlarını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.                                                                               

Madde1: Acente, gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen turun başlamasına veya devamına engel teşkil eden; kesin kayıtların gerekli yolcu sayısına ulaşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar ile bu ve benzeri tüm mücbir sebeplerden dolayı turu iptal edebilir veya erteleyebilir. Bundan dolayı acentenin bir sorumluluğu ve tazminat ödeme yükümlülüğü bulunmamaktadır. Bu gibi durumlarda Lisinya Tur misafirlerine 2 gün öncesinden haber vermekle yükümlüdür. Bu durumda tüketicinin herhangi bir tazminat hakkı yoktur.

Madde2: Misafirlerimiz Madde1 de belirtildiği gibi durumlarda Lisinya Tur’un belirlediği farklı bir tarihe seçim yapabilir, farklı bir tur rezervasyonuna bakiyesini aktarabilir ve/veya ücret iadesi talebinde bulunabilirler. İade talebinde bulunan misafirlerimize iade işlemi 14 gün içinde gerçekleştirilecektir. Bu süre iade talebinin acenteye ulaştığı tarihte başlar. Acente tarafından iade işleminin gerçekleşmesinden sonraki süreç banka kanallarından takip edilir.

Madde 3: Hizmetin başlamasına 60 gün kalaya kadar yapılan iptallerde, tüketiciye o ana kadar ödediği ücretinin tamamı iade edilir. Tüketici, turun başlamasından 59-31 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur bedelinin %25'ini, 30-15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur bedelinin %50'sini, 14-7 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur bedelinin %75'ini, 7 günden az bir süre kala ise tamamını Acente‘ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketicinin iptal taleplerinde geri ödemeler on dört (14) iş günü içinde yapılır. Bu gibi durumda beklenen süre konusunda tüketicinin tazminat hakkı yoktur.

Madde 4: Promosyonlu/İndirimli ürünlerde tüketici satın almış olduğu ürüne ait iptal-değişiklik hakkına sahip değildir.

 Madde 5: Kredi kartı, banka kartı veya havale/eft yolu ile yapılan ödemelerde iptal/iade tamamlanınca e-posta adresinize veya telefonunuza bilgilendirme mesajı gönderilir. Bu mesajı aldıysanız bankanıza ücret iadesi yapılmış demektir ancak iade edilen tutarın kartınıza yansıma süresi bankanıza bağlıdır. Kredi kartlarında 2-3 gün, hesap kartlarında 6-7 günü bulmaktadır.

Kredi kartı ile taksitli yapılan alışverişlerde ücret bankaya tek seferde ödenir. Ancak bankanız bu tutarı kredi kartınıza taksitli şekilde iade eder.

EK MADDE: (Erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur. İptal değişiklik bu gibi turlarda sadece erken rezervasyon sigortası alan misafirlerde olur.

Madde 6: Özel ürünlerde, tüketici, kendisinin veya birinci derecede akrabalarının tur dönemine denk gelen 10 günlük mutat iştigaline engel rahatsızlıklarını, tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi raporla veya ölüm halinde bunun belgelenmesi koşuluyla, hizmet için ödediği tutar kendisine iade edilir. Bu halde rapor ve belgeler hizmetin başlangıcından önce acentaya ibraz edilmesi gerekir.

Madde 7: Tüketicinin başlangıcını kaçırdığı hizmete iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda; Acente, Tüketici adına yapılmış tüm rezervasyon ve hizmetleri, hizmetin başlangıç tarihinden itibaren 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde Tüketiciye herhangi bir ücret iadesi yapılmaz.

Madde 8: Tüketici daha öncesinde rezervasyon yaptığı herhangi bir geziden kaydını mazeret gösterip farklı bir gezi tarihine kaydırmak isteyebilir. Lisinya Tur müsaitlik durumuna göre hareket ederek yardımcı olmaya çalışır. (Geçiş esnasında oluşan ve/veya oluşacak farklar ödenmek durumundadır.)

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.