Gizemli Likya Turu

 GİZEMLİ LİKYA TURU 

HAZIR OLUN!

Akyaka, İztuzu Plajı, Ölü Denizde Konaklama, 
Saklıkent Kanyonu, Gizlikent Şelalesi, Çamur Banyosu, Yakapark, Jep Safari, Rafting, Yamaç Paraşütü

 Konaklama 

Masmavi gökyüzünün ve dağ eteklerinin altına kurulmuş şirin bir hotel olan; 
  AKDENİZ BEACH HOTEL  
(Ölüdeniz' 2 dakikalık mesafede)

 TARİHLER  
02-04 Temmuz
09-11 Temmuz
16-18 Temmuz

 TAM GÜN YEMEKLİ SAFARİ FARKIYLA 

 1 Gece 2 Gün 
Kişi Başı
 575₺ 

TURLARIMIZ KADEMELİ FİYAT ARTIŞI GÖSTEREBİLİR.

Tur Programı

1. Gün: Akyaka - Azmak Nehri - Gökova Körfezi - Dalyan - İztuzu Plajı - Kaunos Kral Mezarları - Fethiye - Ölüdeniz

Tur günü belirlenen noktalardan sizleri alarak gece yolculuğuyla turumuza başlıyoruz. Sabah saatlerinde Gökova Körfezi'nden süzülerek Akyaka'ya varıyoruz. Akyaka'da kahvaltı için serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardındandileyen misafirlerimizle doğal akvaryum üzerinde bulunan Azmak Nehri Tekne Turu'na katılıyoruz. (Extra) Sonrasında Dalyan'a doğru hareket ediyoruz. Bizleri bekleyen teknelerle İztuzu Plajı'na doğru keyfili bir yolculuk yapıyoruz. Kaunos Kral Mezarları'nı fotoğraflama imkanımız oluyor. Yolculuğun ardından İztuzu Plajına ulaşıyoruz. İztuzu Plajında yüzme için serbest zaman veriliyor. Karetta Karettaları görme imkanımız oluyor. Dileyen misafirlerimiz mavi yengeç yiyebiliyor. Buradaki yüzme molamızın ardından dönüş yoluna geçiyoruz. İskelede bizi bekleyen aracımıza binerek Göcek ve Fethiye üzeri Ölüdeniz'de bulunan otelimize geçiyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde fiyatımıza dahildir. Dieyen misafirlerimiz otelin havuzundan ve diğer aktivitelerden faydalanabilirler. Dileyen misafirlerimizin önceden rehberimize yapacağı rezervasyonla Babadağ'da Yamaç Paraşütü aktivitesi yapma imkanı olacaktır.

2. Gün: Gizlikent Şelalesi - Yakapark - Saklıkent Kanyonu - Antalya

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından bizleri bekleyen bizleri bekleyen safari araçlarımızda yerlerimizi alarak tam gün  Safari Turu 'na katılıyoruz. 

 Gizlikent Şelalesi 
 Gizlikent'te ziplane etkinliği 
 Yakapark yüzme molası 
 Sürpriz animasyonlar 
 Saklıkent Kanyonu 
 Öğlen yemeği 
 Rafting 
 Çamur Banyosu 

Turumuzun bitişinin akabinde dönüş yoluna geçiyoruz. Akşam saatlerinde Antalya bölgesinde oluyoruz. Sizleri alınış noktalarına bırakıp başka turlarda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Gidiş Dönüş Ulaşım
 • Seyahat Sigortası
 • Araç İçi İkramlar
 • Acenta Refakati
 • Rehberlik Hizmeti
 • Tam gün yemekli Safari Turu
 • 1 Gece Ölüdeniz'de Otel Konaklama
 • Otelde alınan sabah kahvaltısı ve akşam yemeği

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Akyaka Tekne Turu 20₺
 • Dalyan Tekne Turu 50₺
 • Saklıkent Kanyonu Giriş Ücreti 10₺
 • Kişisel Harcamalar
 • Extra Aktiviteler (İsteğe Bağlı)

Alanya Durakları ve Hareket Saatleri
Alanyum = 18:30
25 Metrelik Yol Üzeri = 18:40
Otogar Kavşağı = 18:45
Konaklı Işıklar = 19:00
Avsallar Işıklar = 19:20

Manavgat Durakları ve Hareket Saatleri
İmam Hatip Kavşağı = 19:50
İbrahim Sözen Gençlik Merkezi = 20:00
Side Total Kavşağı = 20:10

Serik Durakları ve Hareket Saatleri
Sanayi Kavşağı = 20:40
Genpa Kavşağı = 20:45
Öğretmen Evi = 20:50

Antalya Durakları ve Hareket Saatleri
Pınarlı Aksu = 21:10
Meydan PTT = 21:15
Mevlana BP = 21:20
Mark Antalya = 21:30
100. Yıl Samanyolu Pastanesi = 21:35
İl Sağlık = 21:40
5M Migros = 21:45
Akdeniz Üniversitesi Karşısı Adliye Önü = 21:50
Çallı Kavşağı = 21:55
Kepez Belediyesi = 22:00
Özdilek = 22:05

Bu duraklardan size uygun bir yer yoksa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yorumlar


Gizemli Likya Turu Hakkındaki Düşünceleriniz

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?

Ad Soyad

Tur Hakkındaki Yorumunuz

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme ve Vize BilgileriTur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
Antalya Serik Manavgat Alanya
Tur Hareket Tarihleri:

İptal Şartları

PAKET TUR SÖZLEŞMESİ

İptal ve değişiklik şartları tur programımızın ayrılmaz bir parçasıdır ve turumuzu satın alan tüm misafirlerimiz iş bu İptal, iptal ve değişiklik şartlarını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.                                                                               

Madde1: Acente, gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen turun başlamasına veya devamına engel teşkil eden; kesin kayıtların gerekli yolcu sayısına ulaşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar ile bu ve benzeri tüm mücbir sebeplerden dolayı turu iptal edebilir veya erteleyebilir. Bundan dolayı acentenin bir sorumluluğu ve tazminat ödeme yükümlülüğü bulunmamaktadır. Bu gibi durumlarda Lisinya Tur misafirlerine 2 gün öncesinden haber vermekle yükümlüdür. Bu durumda tüketicinin herhangi bir tazminat hakkı yoktur.

Madde2: Misafirlerimiz Madde1 de belirtildiği gibi durumlarda Lisinya Tur’un belirlediği farklı bir tarihe seçim yapabilir, farklı bir tur rezervasyonuna bakiyesini aktarabilir ve/veya ücret iadesi talebinde bulunabilirler. İade talebinde bulunan misafirlerimize iade işlemi 14 gün içinde gerçekleştirilecektir. Bu süre iade talebinin acenteye ulaştığı tarihte başlar. Acente tarafından iade işleminin gerçekleşmesinden sonraki süreç banka kanallarından takip edilir.

Madde 3: Hizmetin başlamasına 60 gün kalaya kadar yapılan iptallerde, tüketiciye o ana kadar ödediği ücretinin tamamı iade edilir. Tüketici, turun başlamasından 59-31 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur bedelinin %25'ini, 30-15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur bedelinin %50'sini, 14-7 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur bedelinin %75'ini, 7 günden az bir süre kala ise tamamını Acente‘ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketicinin iptal taleplerinde geri ödemeler on dört (14) iş günü içinde yapılır. Bu gibi durumda beklenen süre konusunda tüketicinin tazminat hakkı yoktur.

Madde 4: Promosyonlu/İndirimli ürünlerde tüketici satın almış olduğu ürüne ait iptal-değişiklik hakkına sahip değildir.

 Madde 5: Kredi kartı, banka kartı veya havale/eft yolu ile yapılan ödemelerde iptal/iade tamamlanınca e-posta adresinize veya telefonunuza bilgilendirme mesajı gönderilir. Bu mesajı aldıysanız bankanıza ücret iadesi yapılmış demektir ancak iade edilen tutarın kartınıza yansıma süresi bankanıza bağlıdır. Kredi kartlarında 2-3 gün, hesap kartlarında 6-7 günü bulmaktadır.

Kredi kartı ile taksitli yapılan alışverişlerde ücret bankaya tek seferde ödenir. Ancak bankanız bu tutarı kredi kartınıza taksitli şekilde iade eder.

EK MADDE: (Erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur. İptal değişiklik bu gibi turlarda sadece erken rezervasyon sigortası alan misafirlerde olur.

Madde 6: Özel ürünlerde, tüketici, kendisinin veya birinci derecede akrabalarının tur dönemine denk gelen 10 günlük mutat iştigaline engel rahatsızlıklarını, tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi raporla veya ölüm halinde bunun belgelenmesi koşuluyla, hizmet için ödediği tutar kendisine iade edilir. Bu halde rapor ve belgeler hizmetin başlangıcından önce acentaya ibraz edilmesi gerekir.

Madde 7: Tüketicinin başlangıcını kaçırdığı hizmete iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda; Acente, Tüketici adına yapılmış tüm rezervasyon ve hizmetleri, hizmetin başlangıç tarihinden itibaren 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde Tüketiciye herhangi bir ücret iadesi yapılmaz.

Madde 8: Tüketici daha öncesinde rezervasyon yaptığı herhangi bir geziden kaydını mazeret gösterip farklı bir gezi tarihine kaydırmak isteyebilir. Lisinya Tur müsaitlik durumuna göre hareket ederek yardımcı olmaya çalışır. (Geçiş esnasında oluşan ve/veya oluşacak farklar ödenmek durumundadır.)

Turumuz günübirliktir. Rehberimiz programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile programın seyrinde değişiklik yapabilir.Turlarımız otel, otobüs, tur programı ve rehberlik hizmetleri ile bir bütündür ayrı ayrı düşünülemez.  Tur içeresinde kullanılmayan ulaşım, konaklama, çevre gezileri vb. haklar iade edilmez. Tur öncesi ve tur içinde hava muhalefeti nedeniyle yapılamayan turlarda lisinyatur.com'un sorumluluğu yoktur. Bu turun hareketi için minimum katılımcı sayısı 30 olarak öngörülmüştür. Yeterli sayıda çoğunluk olmadığında turu 20 Gün önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı lisinyatur.com'da saklıdır. En son sirkü bir önceki sirküyü geçersiz kılar. Fiyatlarımıza Kdv dâhildir.

"T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı'na ve Yerel Belediyelere bağlı olarak hizmet veren tesis, müze ve ören yeri gibi işletmelerin tadilat, bakım, restorasyon ve bilumum çalışmalar sebebiyle kapalı olması sebebiyle ziyaret edilememesi durumunda  lisinyatur.com'un her hangi bir sorumluluğu yoktur."

ULAŞIM ARAÇLARIMIZ

>Turlarımızda Kullanılan Araç Tipleri Kişi Sayılarına göre aşağıdaki şekilde sınıflandırılır. Her turumuzda bulunan kişi sayısına göre aşağıda bulunan araç tipleri tayin edilir.

OTOBÜSLER: (29 - 46 Kişi Sayılarında Kullanılır)

* MERCEDES Travego/Tourismo 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz)

* NEOPLAN Cityliner/Tourliner 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılmaz.)

* MITSUBISHI Safir 46+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir

* OTOKAR Doruk 39+1+1 koltuklandırma, abs, asr, Klima, 2adet monitör, 2 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı (cep telefonu kullanılabilir)

MIDIBUSLER: (17 - 28 Kişi Sayılarında Kullanılır)

* ISUZU TURKUAZ vb Araç Tipleri 27 + 1 veya 31+1 koltuklandırma, Yatar otobüs koltuklu, abs, asr, Klima, 1adet monitör, 1 adet buzdolabı, su ısıtıcılı mutfak ünitesi, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

MINIBUSLER: (16'ya kadar Kişi Sayılarında Kullanılır)

* VW VOLT 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

* VW VOLT EL 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

* MERCEDES SPRINTER 12+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

* MERCEDES SPRINTER EL 16+1 koltuklandırma, Özel tasarlanmış Yatar otobüs Deri koltuklu, abs, asr, Klima, 1 adet buzdolabı, okuma lambaları, rehber anonsu için ses sistemi, cd ve dvd oynatıcı

TUR PROGRAMLARIMIZ 6502 NOLU TÜKETİCİ KANUNUNA UYGUN OLARAK HAZIRLANMIŞTIR.

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.