Davraz Turu

 KONAKLAMALI DAVRAZ TURU 

 KAYAKÇILARA ÖZEL 

Antalya'nın En İyi Tur Firmasıyla Konaklamalı Davraz Turu Kayak Keyfini Kaçırmayın.

 5* BARİDA HOTEL 1 GECE KONAKALAMA İMKANI 

 ADRENALİN DOLU DOYASIYA KAR VE KAYAK KEYFİ 

Isparta Davraz Kayak Merkezi

 KONAKLAMALI KAR KEYFİ İLE MUHTEŞEM BİR TATİL SİZLERİ BEKLİYOR 

TARİHLER

11 Mart Cumartesi | 12 Mart Pazar

1 Gece / 2 Gün

Kişi Başı

  1499₺  

'den başlayan fiyatlarla

Turlarımız kademeli fiyat artışı gösterebilir

Bu program size uymadıysa günübirlik Davraz turuna BURADAN bakabilirsiniz.

Tur Programı

1. Gün: Antalya - Davraz

Tur günü sabah saatlerinde önceden belirtilen saat ve güzergahlardan siz değerli misafirlerimizi alarak sabah yolculuğuyla turumuza başlıyoruz. Yolda alacağımız kahvaltı molamızın ardından 2635 Rakımlı Davraz Kayak Merkezine hareket ediyoruz. Kayak merkezine gelmeden önce ekipman ihtiyacı olan misafirlerimiz için kayak odasında mola veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz ekipmanlarını temin ettikten sonra kayak merkezine ulaşıyoruz. Burada kar ve kayak keyfi yapmak için tam gün serbest zamanınız oluyor. 1650 metre ile 2150 metre arasında uzanan ve toplam uzunluğu 23 kilometreyi bulan 12 adet pistin yer aldığı Davraz Kayak Merkezinde ilk olarak zirveye çıkmak isteyenlerle telesiyeje binerek 1965 rakımlı sümbül tepeye çıkıyoruz o güzel manzarada fotoğraflarımızı çektikten sonra tekrar telesiyeje binerek aşağıya inebilir kiraladığınız kayak takımlarıyla karın keyfini çıkartabilirsiniz. Eğer kayağa yeni başlıyorsanız ve daha önce hiç kayak tecrübeniz bulunmuyorsa mavi renkli pistleri tercih edebilirsiniz. İki adet mavi pistin yer aldığı kayak merkezindeki başlangıç pistlerinin uzunluğu 4500 metreyi bulmaktadır. %12-15 arasında eğime sahip mavi renkli başlangıç pistleri toplam 750 kişilik kapasiteye sahiptir. Eğer daha önce kayak tecrübeniz varsa orta zorluktaki kayak pistlerini tercih edebilirsiniz. Toplamda sekiz adet kırmızı renkli kayak pisti bulunmakta olup uzunluğu 15000 metredir. %15-25 arasında eğime sahip olan kırmızı pistler 1200 kişilik kapasiteye sahiptir. Siyah renkli pistler ise profesyonel kayakçılara özeldir. İki adet siyah pistin yer aldığı Davraz Kayak Merkezi’ndeki siyah pistlerin uzunluğu 4000 metredir. %25 eğime sahip olan siyah pistler 300 kişilik kapasitelidir. Davraz Kayak Merkezi’nde 3 adet telesiyej mevcuttur. Birinci bölgedeki pistlerde kaymak isterseniz saatte 1000 kişi kapasiteli çift kişilik telesiyeje binip bölgeye ulaşabilirsiniz. 2. bölgedeki pistlere ulaşmak isterseniz saatte 800 kişi kapasiteli çift kişilik üstü açık telesiyeje binebilirsiniz. 3. bölgede teleski hattının yer aldığı kayak merkezinde 4. bölgeye ulaşmak için bubble telesiyej hattını kullanabilirsiniz. Saatte 800 kişi kapasiteli bubble telesiyej hattı dört koltuklu ve üstü kapalıdır. Burası ileri seviyedeki kayakçılara uygun olup dik rampalara sahiptir. Davraz Kayak Merkezi’nin en önemli özelliklerinden biri de ülkemizin en güzel manzaraya sahip kayak merkezi olmasıdır. Bir yandan kayak yaparken diğer yandan Eğirdir Gölü’nün tablo gibi manzarasına şahit olabilirsiniz. Eğer kayak yapmayı bilmiyorsanız profesyonel kayak hocalarından ders alabilir, sadece birkaç saat içerisinde kendinizi bembeyaz karların arasında kayarken bulabilirsiniz. ​ Araç başında semaverde sınırsız çay, kahve ikramımız olacaktır. Akşam saatlerinde dinlenmek üzere otelimize geçiyoruz. Konaklama akşam yemeği ve sabah kahvaltısı otelimizdedir.

Konakkama : Barida Hotel 5*

2. Gün: Davraz - Antalya

Sabah otelimizde alacağımız açık büfe kahvaltımızın ardından tekrar Davraz Kayak merkezine hareket ediyoruz. Yol üzerinde yine gerekli ekipmanlarımızı kiraladıktan sonra kayak merkezine ulaşıyoruz. Tam gün yapacağımız aktivitelerimizin ardından akşam saatlerinde dönüş yoluna geçiyoruz. Gerekli molalarla Antalya bölgesine ulaşıyoruz. Sizleri alınış noktalarınıza bırakarak bir sonraki turda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

ANTALYA İÇİN DURAK NOKTALARIMIZ 
Meydan PTT : 06:50
Mevlana BP : 06:55
Mark Antalya : 07:00
100. Yıl Samanyolu Pastanesi : 07:05 
İl Sağlık :07:15
5M Migros : 07:20
Adliye önü : 07:25
Çallı Kavşağı : 07:40
Özdilek : 07:35
Kepez Belediyesi : 07:45

SERİK İÇİN DURAK NOKTALARIMIZ
Öğretmen Evi Karşısı : 06:15
Genpa Kavşağı : 06:10
Sanayi Kavşağı : 06:05

MANAVGAT İÇİN DURAK NOKTALARIMIZ
Side Total Kavşağı : 05:35
İbrahim Sözen Gençlik Merkezi : 05:30
İmam Hatip Kavşağı : 05:25

ALANYA İÇİN DURAK NOKTALARIMIZ
Alanyum : 04:10
Süvari Magazası:04:05
Otogar Kavşağı : 04:25
Konaklı Işıklar : 04:35
Avsallar Işıklar : 04:45

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Gidiş Dönüş Ulaşım
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • Seyahat Sigortası
 • 5* Barida Hotel'de 1 Gece Konaklama
 • Otelde Alınan 1 Akşam Yemeği ve 1 Sabah Kahvaltısı

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Öğlen Yemekleri
 • Kişisel Harcamalar
 • Otelde Spa Bölümü
 • Skipass Ücreti - 30₺
 • Kızak - 50₺
 • Kıyafet Mont+Pantolon - 100₺
 • Kayak Takımı - 100₺
 • Snowboard Takımı - 100₺
 • Kişisel Harcamalar

Yorumlar


Davraz Turu Hakkındaki Düşünceleriniz

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?

Ad Soyad

Tur Hakkındaki Yorumunuz

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme ve Vize BilgileriTur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
Antalya - Manavgat - Serik - Alanya
Tur Hareket Tarihleri:

İptal Şartları

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.