Cumalıkızık Gölyazı Tirilye Mudanya ve Uludağ Turu

 Cumalıkızık - Gölyazı - Tirilye - Mudanya - Uludağ 

ULUDAĞ’DA KAYAK-SNOWBOARD-TELEFERİK

KIZAK KEYFİ! 

EURO PARK Y.P. KONAKLAMA

  Otel'de Alınan Kahvaltı ve Akşam Yemeği Dahil

- TARİH -

-------------------------------

KAÇIRILMAYACAK FIRSAT

2 Gece / 2 Gün

Kişi Başı

1699₺

'den başlayan fiyatlar

    TÜM KARTLARA VADE FARKSIZ 6 TAKSİT İMKANI   

TURLARIMIZ KADEMELİ FİYAT ARTIŞI GÖSTEREBİLİR.

Tur Programı

1. Gün: Cumalıkızık - Gölyazı - Tirilye - Mudanya

Siz değerli misafirlerimizi önceden belirlenen saat ve duraklardan alarak keyifli bir gece yolculuğu sonrası sabah erken saatlerde Türkiye'nin en kalabalık 4. şehri Yeşil Bursa`ya varıyoruz. İlk olarak tarihi yapısını korumuş, Unesco'ya aday, günümüzde bir çok dizi ve filme ev sahipliği yapmış bir Osmanlı Köyü olan Cumalıkızık Köyü`ne gidiyoruz. Burada sabah serpme kahvaltımızı aldıktan sonra (extra) köyün tarihi hakkında rehberimizden bilgiler alıyoruz ve fotoğraf çekimlerimizin ardından ULUABAT GÖLÜ, GÖLYAZI KÖYÜ’ ne hareket ediyoruz. GÖLYAZI KÖYÜ, ULUBAT GÖLÜ kenarında göz kamaştıran bir balıkçı köyüdür. Kıyıya bir köprü ile bağlı durumda sit alanı olarak kabul edilmiş kasabada verilecek serbest zamanda, gölün kenarında balık ağlarını ve kerevit sepetlerini onaran balıkçıları görebilirsiniz. Köy meydanında bulunan tarihi çınarın altında çaylarımızı içip, Arnavut kaldırımlı dar sokaklarından ilerleyerek, tarihi kent duvarları arasında keyifli yürüyüşler yapıyoruz. Köyde nereye baksanız bir fotoğraf karesi sizi bekliyor. Bu etkileyici ortamda geçireceğimiz güzel saatlerden sonra TRİLYE’ye hareket ediyoruz. Masalsı güzelliği, tertemiz havası ve zeytinleriyle akıllarda yer eden Trilye’de ve ara sokaklarında yürüyüşümüze başlıyoruz. Fatih Camii, Eski Rum evleri, Ruhban Okulu’nu da gördükten sonra, Trilye’nin doyumsuz havasını son defa içimize soluyarak, bu şirin köyden ayrılıyoruz. Sonrasında, Türk-Yunan Savaşı’nın son bulduğu MUDANYA ANLAŞMASI ile adı özdeşleşen MUDANYA’ya geliyor ve MUDANYA MÜTAREKE EVİ’ni geziyoruz. Mudanya'da restore edilen tarihi binaları panoramik olarak gördükten sonra, 19.yy Osmanlı Konakları’nı görüp, sahilde yürüyüş ve fotoğraf çekimi için mola veriyoruz. Daha sonra konaklamak üzere otelimize geçiyoruz.

2. Gün: Uludağ Kayak Merkezi - Tophane - Ulu Camii - Kestane Alışverişi - Antalya

Sabah otelde alacağımız kahvaltımızın ardından Türkiye`nin en önemli kış sporlarının merkezi olan Uludağ`a çıkıyoruz. Uludağ 1. bölge kayak merkezi ve 2. bölge kayak merkezi olarak ikiye ayrılıyor. Biz 1. bölgeye gidiyoruz. 1. bölge olarak adlandıran yer otellerin yoğunlukla bulunduğu dağa girişin ve meydanın olduğu yer. 2. bölge ise otellerin daha az olduğu yerdir. 2543 metre yüksekliği ile Marmara Bölgesi`nin en yüksek dağı olan Uludağ`ın güzelliklerinden faydalanmak üzere Lisinyatur rehberinin vereceği bilgiler sonrasında alacağımız serbest zamanda kayak ve snowboard yapabilir ya da teleferik ile zirveye çıkabilirsiniz. Zirve'de sıcak çikolata veya sahleplerinizi içebilirsiniz. Uludağ'da geçireceğimiz güzel vakitlerin ardından turumuza Bursa Merkez'de devam ediyoruz. İsmini geçmişte ramazan aylarında iftar ve sahur vaktini haber vermek amacıyla patlatılan toplardan alan Tophane'ye geçiyoruz. Meydanı'nda tarihi savaş toplarının yanı sıra, saat kulesi, Osmangazi ve Orhangazi Türbeleri, seyir terası, Kurtuluş Savaşı Şehitliği, asırlık çınar ağaçları ve çay bahçeleri yer alır. Osmangazi Türbesi'ni de gördükten sonra Ulu Camii ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz. Yöreye özgü kestane şekeri alışverişlerimizi de yaptıktan sonra dönüş yoluna geçiyoruz. Gece saatlerinde Antalya bölgesinde oluyoruz. Sizleri alınış noktalarınıza bırakarak bir başka turda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Alanya Durakları ve Hareket Saatleri
Alanyum = 19:30
25 Metrelik Yol Üzeri = 19:40
Otogar Kavşağı = 19:45
Konaklı Işıklar = 20:00
Avsallar Işıklar = 20:20
 
Manavgat Durakları ve Hareket Saatleri
İmam Hatip Kavşağı = 20:50
İbrahim Sözen Gençlik Merkezi = 21:00
Side Total Kavşağı = 21:10
 
Serik Durakları ve Hareket Saatleri
Sanayi Kavşağı = 21:40
Genpa Kavşağı = 21:45
Öğretmen Evi = 21:50
 
Antalya Durakları ve Hareket Saatleri
Pınarlı Aksu = 22:10
Meydan PTT = 22:15
Mevlana BP = 22:20
Mark Antalya = 22:30
100. Yıl Samanyolu Pastanesi = 22:35
İl Sağlık = 22:40
5M Migros = 22:45
Akdeniz Üniversitesi Karşısı Adliye Önü = 22:50
Çallı Kavşağı = 22:55
Kepez Belediyesi = 23:00
Özdilek = 23:05

Bu duraklardan size uygun bir yer yoksa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Gidiş Dönüş Ulaşım
 • 5* Euro Park Hotel 1 Gece Konaklama
 • Otelde Alınan Sabah Kahvaltısı ve  Akşam Yemeği
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • Seyahat Sigortası
 • Uludağ Milli Park Giriş Ücreti

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze ve Ören yeri giriş ücretleri
 • Kayak takım ücretleri 
 • Teleferik ücreti
 • Oteldeki ücretli aktiviteler (masaj, vb.)
 • Kişisel harcamalar

Yorumlar


Cumalıkızık Gölyazı Tirilye Mudanya ve Uludağ Turu Hakkındaki Düşünceleriniz

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?

Ad Soyad

Tur Hakkındaki Yorumunuz

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme


Vize Bilgileri


Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
Antalya - Serik - Manavgat - Alanya
Tur Hareket Tarihleri:

İptal Şartları

PAKET TUR SÖZLEŞMESİ

İptal ve değişiklik şartları tur programımızın ayrılmaz bir parçasıdır ve turumuzu satın alan tüm misafirlerimiz iş bu İptal, iptal ve değişiklik şartlarını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.                                                                               

Madde1: Acente, gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen turun başlamasına veya devamına engel teşkil eden; kesin kayıtların gerekli yolcu sayısına ulaşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar ile bu ve benzeri tüm mücbir sebeplerden dolayı turu iptal edebilir veya erteleyebilir. Bundan dolayı acentenin bir sorumluluğu ve tazminat ödeme yükümlülüğü bulunmamaktadır. Bu gibi durumlarda Lisinya Tur misafirlerine 2 gün öncesinden haber vermekle yükümlüdür. Bu durumda tüketicinin herhangi bir tazminat hakkı yoktur.

Madde2: Misafirlerimiz Madde1 de belirtildiği gibi durumlarda Lisinya Tur’un belirlediği farklı bir tarihe seçim yapabilir, farklı bir tur rezervasyonuna bakiyesini aktarabilir ve/veya ücret iadesi talebinde bulunabilirler. İade talebinde bulunan misafirlerimize iade işlemi 14 gün içinde gerçekleştirilecektir. Bu süre iade talebinin acenteye ulaştığı tarihte başlar. Acente tarafından iade işleminin gerçekleşmesinden sonraki süreç banka kanallarından takip edilir.

Madde 3: Hizmetin başlamasına 60 gün kalaya kadar yapılan iptallerde, tüketiciye o ana kadar ödediği ücretinin tamamı iade edilir. Tüketici, turun başlamasından 59-31 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur bedelinin %25'ini, 30-15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur bedelinin %50'sini, 14-7 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur bedelinin %75'ini, 7 günden az bir süre kala ise tamamını Acente‘ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketicinin iptal taleplerinde geri ödemeler on dört (14) iş günü içinde yapılır. Bu gibi durumda beklenen süre konusunda tüketicinin tazminat hakkı yoktur.

Madde 4: Promosyonlu/İndirimli ürünlerde tüketici satın almış olduğu ürüne ait iptal-değişiklik hakkına sahip değildir.

 Madde 5: Kredi kartı, banka kartı veya havale/eft yolu ile yapılan ödemelerde iptal/iade tamamlanınca e-posta adresinize veya telefonunuza bilgilendirme mesajı gönderilir. Bu mesajı aldıysanız bankanıza ücret iadesi yapılmış demektir ancak iade edilen tutarın kartınıza yansıma süresi bankanıza bağlıdır. Kredi kartlarında 2-3 gün, hesap kartlarında 6-7 günü bulmaktadır.

Kredi kartı ile taksitli yapılan alışverişlerde ücret bankaya tek seferde ödenir. Ancak bankanız bu tutarı kredi kartınıza taksitli şekilde iade eder.

EK MADDE: (Erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur. İptal değişiklik bu gibi turlarda sadece erken rezervasyon sigortası alan misafirlerde olur.

Madde 6: Özel ürünlerde, tüketici, kendisinin veya birinci derecede akrabalarının tur dönemine denk gelen 10 günlük mutat iştigaline engel rahatsızlıklarını, tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi raporla veya ölüm halinde bunun belgelenmesi koşuluyla, hizmet için ödediği tutar kendisine iade edilir. Bu halde rapor ve belgeler hizmetin başlangıcından önce acentaya ibraz edilmesi gerekir.

Madde 7: Tüketicinin başlangıcını kaçırdığı hizmete iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda; Acente, Tüketici adına yapılmış tüm rezervasyon ve hizmetleri, hizmetin başlangıç tarihinden itibaren 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde Tüketiciye herhangi bir ücret iadesi yapılmaz.

Madde 8: Tüketici daha öncesinde rezervasyon yaptığı herhangi bir geziden kaydını mazeret gösterip farklı bir gezi tarihine kaydırmak isteyebilir. Lisinya Tur müsaitlik durumuna göre hareket ederek yardımcı olmaya çalışır. (Geçiş esnasında oluşan ve/veya oluşacak farklar ödenmek durumundadır.)

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.