Abant Kartalkaya Kartepe Uludağ ve Yılbaşı Galalı Kar ve Termal Keyfi

Fiyat Hesaplayın / Rezervasyon

 4'lü Kar Keyfi &

 Termal Tatil Birarada 

4 Gece / 4 Günlük
Bu Muhteşem Program

 lisinyatur.com'da 

 Türkiye’nin En Popüler 
 Kayak Merkezleri 

 Bolu Kartalkaya 
 Abant Gölü 
 Kartepe 
 Uludağ 

  !!!  BU TUR KAÇMAZ  !!!  

 Gölcük Gölü 

 Kocaeli - Maşukiye

 Hobbit Evleri Görme Fırsatı 

 MAŞUKİYE'DE ATV SAFARİ 
 MAŞUKİYE'DE ZİPLANE 
 KARTEPE'DE SNOWTUBE 

 KAYAK TAKIMLARINIZI HAZIRLAYIN! 

 ABANT GÖLÜ KAR KEYFİ 
 KARTALKAYA KAYAK MERKEZİ 
 KARTEPE KAYAK MERKEZİ 
 ULUDAĞ KAYAK MERKEZİ 


 

5 YILDIZLI KOCAELİ THE NESS TERMAL HOTEL’DE KONAKLAMA AYRICALIĞI
Kapalı Termal Havuzlar, Hamam, Sauna, Buhar Banyosu ve Spa Merkezi

 YILBAŞI ÖZEL TURU GALA 
 GECESİ DAHİL 

 31 Aralık Yılbaşı Gala Programı 
 20:00-20:30 DJ KARŞILAMA MÜZİĞİ 
 20:30-21:00 ENSTRUMENTAL YEMEK MÜZİĞİ 
 21:00-22:30 ÇAĞLA HORLAR VE ORKESTRASI 
 22:30-23:00 SÜRPRİZ ÇEKİLİŞ 
 23:00-00:45 ÇAĞLA HORLAR VE ORKESTRASI 
 00:45-01:45 DJ SAKSAFON PARTY 

- TARİH -

 29 Aralık Perşembe - Gidiş 
 02 Ocak Pazar - Dönüş 

 KAÇIRILMAYACAK FIRSAT 

4 Gece 4 Gün, Kişi Başı

 1990 

   TÜM KARTLARA VADE FARKSIZ  3 TAKSİT İMKANI   

TURLARIMIZ KADEMELİ FİYAT ARTIŞI GÖSTEREBİLİR.

 Bu program size uymadıysa gala gecesi dahil Kapadokya turuna  BURDAN  bakabilirsiniz. 

Tur Programı

1. Gün: 29 Aralık Gece Yolculuğu

Siz değerli misafirlerimizi önceden belirlenen saat ve duraklardan alarak gece yolculuğuyla turumuza başlıyoruz. 

2. Gün: 30 Aralık Perşembe - Abant - Gölcük - Kartalkaya

Sabah saatlerinde BOLU civarında alacağımız ekstra sabah kahvaltısı sonrasının ardından, eşsiz güzellikteki, ABANT GÖLÜ’ ne ulaşıyoruz. Her mevsimde ayrı güzelliğe sahip olan ABANT GÖLÜ kenarında yürüyüşler yaparak, muhteşem güzel manzaraları fotoğraf karelerimize ve anılarımıza ekliyoruz ve Bolu’nun bir başka güzelliği olan GÖLCÜK GÖLÜ’ne hareket ediyoruz. Yine çevresi çam ormanları ile kaplı olan bu doğa cennetinin güzelliği bizleri çok etkileyecektir. Bu güzellikler içerisinde  zaman geçerip ve fotoğraflarımızı aldıktan sonra ülkemizin önemli kış sporları ve kayak merkezlerinden KARTALKAYA’ yı görmek üzere kısa bir yolculuk yapıyoruz. Kartalkaya’ da vereceğimiz serbest zamanda,  isteyenler kayak yaparken, dileyenlerde, kar üzerinde doğa yürüyüşleri yapabilir ve eşsiz fotoğraf kareleri yakalayabilirler. Arzu eden konuklarımız ise KARTALKAYA’ da bulunan otellerin cafe ve restaurantlarında kar manzarası eşliğinde anzaranın keyfini çıkarabilirler. Daha sonra termal keyfi ve dinlenmek üzere BÖLGENİN TEK BEŞ YILDIZLI oteli olan THE NESS TERMAL&SPA'ya yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. Akşam otelimizde  23:00'e kadar Kapalı Termal Havuz & Hamam & Sauna & Buhar Banyosu imkanlarından yararlanabilirsiniz.

3. Gün: 31 Aralık Cuma - Maşukiye - Ormanya - 2022 Yılbaşı Gala Gecesi

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından tertemiz ve bol oksijenli havası, büyülü ormanı ile bir doğa harikası olan, MAŞUKİYE’ ye geliyoruz. Maşukiye’ nin ismi âşık anlamına gelen maşuktan geliyor. Gerçekten de etraftaki doğal güzellikler “buraya gelen âşık olur” denilen ve herkesin dudaklarından bir daha geleceğim dedirten bu güzellikleri gördükten sonra Maşukiye Macera Parkı'na geliyoruz. Burada dileyen misafirlerimizle 1 saatlik ATV-UTV turuna çıkıyoruz. Yine macera parkında bulunan zipline, uçan bisiklet aktivitelerinden sonra eski adıyla Uzuntarla Tabiat Parkı yeni adıyla ORMANYA DOĞAL YAŞAM PARKI’na  doğru hareket ediyoruz. Ormanya Doğal Yaşam Parkı projesine 2014 yılında başlanmıştır ve projenin planlaması 10 yıldan fazla zaman sürmüştür. Doğal çevresiyle 4 bin dönümlük alandan oluşan Ormanya Doğal Yaşam Parkı Dünya’nın üçüncü, Avrupa’nın en büyük doğal yaşam parkıdır. İçerisinde bulunan canlıların doğal koşullarına en yakın ortamda yaşamaları için tüm ihtiyaçların yerine getirildiği Ormanya Doğal Yaşam Parkı’nda gelen ziyaretçiler için de tüm detaylar incelikle ve titizlikle planlanmıştır. Ormanya Doğal Yaşam Parkı, 53 farklı türden 467 hayvanı ve bitki türünü içerisinde barındırıyor. Ala geyikler, ceylanlar, karacalar gibi birçok canlı türü park içerisinde doğal yaşam alanlarında nesillerini sürdürüyor. 'Yüzüklerin Efendisi'' ve ''Hobbitler'' filmiyle ünlenen Hobbit Evlerinin bulunduğu alanı da gezerek bu güzel görüntüleri anılarımıza ekliyoruz yürüyüşler yapıp, bu muhtesem doğayı fotoğraflıyoruz. Daha sonra 2022 yılbaşı gala programı hazırlıklarımız için KOCAELİ’ ye 5* THE NESS TERMAL&SPA OTEL’imize geçiyoruz. 

 31 Aralık Yılbaşı Gala Programı 

16:00-17:00 saatleri arasında ‘’yılbaşı kurabiyeli çay saati"
20:00 - 20:30 DJ KARŞILAMA MÜZİĞİ
20:30 - 21:00 ENSTRUMENTAL YEMEK MÜZİĞİ
21:00 - 22:30 ÇAĞLA HORLAR VE ORKESTRASI
22:30 - 23:00 SÜRPRİZ ÇEKİLİŞ
23:00 - 00:45 ÇAĞLA HORLAR VE ORKESTRASI
00:45 - 01:45 DJ SAKSAFON PARTY


20:00-01:30 saatleri arasında "GALA YEMEĞİ + LİMİTSİZ YERLİ İÇKİ"  ertesi gün geç kahvaltı 

Yılbaşı gala yemeği Balo salonuna 11 yaş altı çocuk alınmamaktadır, Çocukların yemek 
salonu ayrıdır, mini club eğlence alanlarıdır, animator ve animasyon konaklama ücretine 
dahildir.

 

4. Gün: 01 Ocak Cumartesi - Tam Gün Kartepe Kayak Merkezi

Otelimizde geç saatlerde alacağımız sabah kahvaltısının ardından ayrı bir beyaz cennet KARTEPE’ ye doğru yolculuğumuza başlıyoruz. KARTEPE yolunda SAPANCA GÖL manzarasını izleyerek, kar kalitesiyle kayak severlerin gözde mekânlarından biri olan KARTEPE’ ye ulaşıyoruz. Marmara Bölgesi`nin en modern kayak tesisleri bulunan ve her geçen gün popülerliği artan bu kayak merkezinde serbest zaman veriyoruz. Kartepe'de dileyen misafirlerimiz kayak yapabilir ya da snowtube, kar motorları, telesiyej gibi aktivitelerden faydalanabilirler. Tam gün aktivitelerden sonra konaklamak ve kaplıca keyfi yapmak üzere The Ness Termal Hotel&Spa'ya geçiyoruz. Misafirlerimiz otelin tüm aktivitelerinden faydalanabilirler.

5. Gün: 02 Ocak Pazar - Uludağ - Bursa Merkez - Antalya

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısının ardından 1.5 saatlik bir yolculukla beyaz cennet ULUDAĞ’a ulaşıyoruz. Uludağ’da dileyen misafirlerimiz telesiyej ile zirveye çıkabilir ya da kayak ve snowboard yapabilirler. Diğer konuklarımız kar manzarasını seyrederek Cafelerde sıcak sahleplerini içebilirler. Burada geçireceğimiz neşeli saatler içerisinde sucuk ekmek ile öğle yemeğimizi alıyoruz. Uludağ’ dan ayrılırken Bursa merkez Ulucamii önünde serbest zaman veriyoruz. Daha sonra dönüş yoluna geçiyoruz. Gece saatlerinde Antalya bölgesinde oluyoruz. Bir başka Lisinya Tur organizasyonunda görüşmek dileğiyle siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.
 

NOT: Kış şartları, yol kapanması, kayak merkezlerinin yolunun kapanması veya kapatılması gibi, ön görülemeyen sebeplerle oluşan problemlerde rehber insiyatifinde programda değişiklik veya belirli noktaların iptali yapılabilir. Tüm misafirlerimiz bu şartı kabul etmiş sayılırlar.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Gidiş dönüş ulaşım
 • Profesyonel rehberlik hizmeti
 • Araç içi ikramlar
 • Seyahat sigortası
 • 5* The Ness Termal Hotel'de 3 gece konaklama
 • 2022 Yılbaşı Gala Gecesi
 • Kapalı termal havuz
 • Hamam, sauna, buhar odası
 • Otelde alınan sabah kahvaltıları ve akşam yemekleri
 • Abant, Gölcük, Uludağ Milli Parkı giriş ücretleri

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Müze ören yeri girişleri
 • Yolda alınacak sabah kahvaltısı ve öğle yemekleri
 • Kişisel harcamalar

Fiyatlar

Yorumlar


Abant Kartalkaya Kartepe Uludağ ve Yılbaşı Galalı Kar ve Termal Keyfi Hakkındaki Düşünceleriniz

Bu tur için toplam puanınız

Tur ne kadar eğlenceliydi?

Rehberler ne kadar ilgiliydi?

Oteller / yemekler nasıldı?

Tur güzergahı nasıldı?

Ad Soyad

Tur Hakkındaki Yorumunuz

Tur Hakkında Genel Bilgilendirme


Vize Bilgileri


Tur Hareket Detayları

Kalkış Yerleri:
Antalya-Serik-Manavgat-Alanya
Tur Hareket Tarihleri:

İptal Şartları

PAKET TUR SÖZLEŞMESİ

İptal ve değişiklik şartları tur programımızın ayrılmaz bir parçasıdır ve turumuzu satın alan tüm misafirlerimiz iş bu İptal, iptal ve değişiklik şartlarını okumuş ve kabul etmiş sayılırlar.                                                                               

Madde1: Acente, gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen turun başlamasına veya devamına engel teşkil eden; kesin kayıtların gerekli yolcu sayısına ulaşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar ile bu ve benzeri tüm mücbir sebeplerden dolayı turu iptal edebilir veya erteleyebilir. Bundan dolayı acentenin bir sorumluluğu ve tazminat ödeme yükümlülüğü bulunmamaktadır. Bu gibi durumlarda Lisinya Tur misafirlerine 2 gün öncesinden haber vermekle yükümlüdür. Bu durumda tüketicinin herhangi bir tazminat hakkı yoktur.

Madde2: Misafirlerimiz Madde1 de belirtildiği gibi durumlarda Lisinya Tur’un belirlediği farklı bir tarihe seçim yapabilir, farklı bir tur rezervasyonuna bakiyesini aktarabilir ve/veya ücret iadesi talebinde bulunabilirler. İade talebinde bulunan misafirlerimize iade işlemi 14 gün içinde gerçekleştirilecektir. Bu süre iade talebinin acenteye ulaştığı tarihte başlar. Acente tarafından iade işleminin gerçekleşmesinden sonraki süreç banka kanallarından takip edilir.

Madde 3: Hizmetin başlamasına 60 gün kalaya kadar yapılan iptallerde, tüketiciye o ana kadar ödediği ücretinin tamamı iade edilir. Tüketici, turun başlamasından 59-31 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur bedelinin %25'ini, 30-15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur bedelinin %50'sini, 14-7 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde tur bedelinin %75'ini, 7 günden az bir süre kala ise tamamını Acente‘ye ödemeyi kabul ve taahhüt eder. Tüketicinin iptal taleplerinde geri ödemeler on dört (14) iş günü içinde yapılır. Bu gibi durumda beklenen süre konusunda tüketicinin tazminat hakkı yoktur.

Madde 4: Promosyonlu/İndirimli ürünlerde tüketici satın almış olduğu ürüne ait iptal-değişiklik hakkına sahip değildir.

 Madde 5: Kredi kartı, banka kartı veya havale/eft yolu ile yapılan ödemelerde iptal/iade tamamlanınca e-posta adresinize veya telefonunuza bilgilendirme mesajı gönderilir. Bu mesajı aldıysanız bankanıza ücret iadesi yapılmış demektir ancak iade edilen tutarın kartınıza yansıma süresi bankanıza bağlıdır. Kredi kartlarında 2-3 gün, hesap kartlarında 6-7 günü bulmaktadır.

Kredi kartı ile taksitli yapılan alışverişlerde ücret bankaya tek seferde ödenir. Ancak bankanız bu tutarı kredi kartınıza taksitli şekilde iade eder.

EK MADDE: (Erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik hakkı yoktur. İptal değişiklik bu gibi turlarda sadece erken rezervasyon sigortası alan misafirlerde olur.

Madde 6: Özel ürünlerde, tüketici, kendisinin veya birinci derecede akrabalarının tur dönemine denk gelen 10 günlük mutat iştigaline engel rahatsızlıklarını, tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi raporla veya ölüm halinde bunun belgelenmesi koşuluyla, hizmet için ödediği tutar kendisine iade edilir. Bu halde rapor ve belgeler hizmetin başlangıcından önce acentaya ibraz edilmesi gerekir.

Madde 7: Tüketicinin başlangıcını kaçırdığı hizmete iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda; Acente, Tüketici adına yapılmış tüm rezervasyon ve hizmetleri, hizmetin başlangıç tarihinden itibaren 24 saat sonra iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde Tüketiciye herhangi bir ücret iadesi yapılmaz.

Madde 8: Tüketici daha öncesinde rezervasyon yaptığı herhangi bir geziden kaydını mazeret gösterip farklı bir gezi tarihine kaydırmak isteyebilir. Lisinya Tur müsaitlik durumuna göre hareket ederek yardımcı olmaya çalışır. (Geçiş esnasında oluşan ve/veya oluşacak farklar ödenmek durumundadır.)

Kişisel Verilerin Korunması, Gizlilik Politikası ve Çerez (Cookie) Kullanımı İlkeleri hakkında detaylı bilgi için tıklayınız.